Uzdāvini svētkus savai mīļotajai!
Projekts METAL ALL STARS rīko super akciju! Uz 8.marta sliekšņa šova Metal All Stars organizatori piedāvā Jums iespēju piedalīties neredzētā akcijā, nopērc vienu stāvbiļeti (30 Euro vērtībā) vai fanu zonas biļeti (57 Euro vērtībā) un nāc uz koncertu ar savu dāmu!

Projekts METAL ALL STARS rīko
SUPER AKCIJU!!!
Uz 8. marta sliekšņa šova Metal All Stars organizatori piedāvā Jums iespēju piedalīties neredzētā akcijā!
Uzdāvini svētkus savai Mīļotajai!
Nopērc vienu stāvbiļeti (30 Euro vērtībā) vai fanu zonas biļeti (57 Euro vērtībā) un nāc uz koncertu ar savu dāmu!
Akcija spēkā no 5.03 (10.00) līdz 8.03 (10.00).
Pasteidzies!
Atgādinām, ka 5. aprīlī uz „Arēnas Rīga” skatuves notiks grandiozais Metal All Stars šovs. Šajā aizraujošajā šovā piedalīsies tādas pasaules līmeņa zvaigznes kā Vince Neil, Phil Anselmo, Joey Belladonna, Max Cavalera, Udo Dirkschneider, Ross The Boss un daudzi citi! Projekta ietvaros uzstāsies arī skaistā dzimuma pārstāve Kobra Paige!
Kobra Paige – neatkārtojama, spoža, neticami stilīga heavy metal žanra izpildītāja. Viņas samtainā balss iekarojis daudzu klausītāju sirdis! 2013. gadā Kobra Paige nokļuva „Metalholic” žurnāla topā kā viena no labākājām sievietēm – metal un hard rock izpildītājām. Sākot ar 2009. gadu Kobra Paige ir grupas Kobra and the Lotus frontmene un pastāvīga vokāliste. Kolektīvs Kobra and the Lotus savas pastavēšanas laikā ir uzstājies uz vienas skatuves ar tādām grupām kā Primal Fear, Stratovarius, Judas Priest, Black Label Society, Epica, Lacuna Coil un citām!
Kobra and the Lotus piedalījās dažādos muzikālajos festivālos, kuru skaitā Nova Rock, Metaltown, Sonisphere, Download, Hellfest, Graspop Metal Meeting, Rock am Ring, Rock im Park, Wacken Open Air, Bloodstock Open Air, Hard Rock Hell, Gods of Metal.
