FOTO: Latviešu mūziķis līdz zilumiem piekāvis savu draudzeni. Ir arī asins izplūdumi

Dziedātājs Dāvids Kalandija kādreiz bija Samantas Tīnas draugs.

FOTO: Latviešu mūziķis līdz zilumiem piekāvis savu draudzeni. Ir arī asins izplūdumi
Komentāri[88] 06.03.2014 19:11Esam saņēmuši satraucošu vēstuli no mūziķa Dāvida Kalandijas bijušās draudzenes:

"Šāds zilums man bija no "parastas" iepļaukāšanas, pēc tam arī visa seja bija mazos asins izplūdumos; diemžēl pārējās reizes es nefiksēju fotogrāfijās, tas ir bijis pagājušajā gadā un iepriekšējie  pierādījumi bija manos divos sasistajos telefonos, ko arī šī persona ir sasitusi. Es tiešām vēlos tikai, lai citas meitenes ir brīdinātas nevis visiem stāstīt cik un kā esmu iespaidota.

Ņemot vērā to, ka Dāvids Kalandija bravūrīgi braukā bez tiesībām, vēlos piebilst un paziņot, ka sods tā arī nav nomaksāts; kaut viņš atzina "Vakaru Ziņu" korespondentam, ka ir pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus.
Esmu sašutusi par viņa rīcību un to, ka šī persona turpina melot. Melo, ka veda kādu kas bija iedzēris (tam cilvēkam blakus arī nebija tiesību). Kalndija turpina draudēt arī man caur trešām personām. Par to, ka šī persona māk draudēt pārliecinājās arī "Vakaru Ziņu" korespondents. Šī persona nekaunoties ir pateikusi, ka labprāt piekautu mani vēlreiz (par to ir arī audio ieraksts).

Neesmu vairs saistīta ar šo personu un esmu par to priecīga, taču uzskatu, ka saistības ir jāpilda - janomaksā sods, tāpēc man nav saprotams viņa apgalvojums par manu greizsirdību, tas ir vienkārši smieklīgs.

Par to, ka vardarbība no D.Kalandija puses ir iespējama man nav šaubu. Diemžēl ir jāatzīst, ka šis "jaukais" jauneklis ir spējīgs palaist rokas un ir īsts sadists. (ir bildes ar zilumiem, esmu bijusi arī slimnīcā, taču nenoradīju no kurienes radās miesas bojājumi, ir liecinieki), nepieciešamības gadījumā esmu gatava satikties un parādīt visus lietiskos pieradījumus.

Lūdzu Jūs ņemt vērā, ka ja ar mani kaut kas notiks, tad lai jūs zināt no kurienes aug kājas, kā arī brīdināt nākamās Dāvida Kalandijas dāmas, kas tiks apburtas, ka tas ir bīstami veselībai un dzīvībai kontaktēties ar šo personu."

Uzziņai no vēstures:

Par spīti tam, ka autovadītāja apliecības esamība vai neesamība viegli pārbaudāma CSDD publiski pieejamajā datubāzē, Dāvids Kalandija ietiepīgi turpina mānīties, sakot, ka vadītāja apliecība viņam ir. Par to, ka Kalandija joprojām pārvietojas bez vadītāja apliecības un iedzīvojies soda naudā, »VZ« kāda persona anonīmi informēja ar e-pasta starpniecību, kurā diezgan kļūdainā latviešu valodā bija rakstīts: «2012. gada 13. jūlijā Jūs publicējāt avīzē rakstu par dziedātāju Dāvidu Kalandiju, kur bija bildes, kā viņš brauc ar auto un apgalvo, ka ir nokārtojis eksāmenu un saņēmis vadītāja apliecību. Tie ir klaji meli. Šis cilvēks ne tikai nav saņēmis tiesības, bet pārvietojas regulāri ar svešām automašīnām un taisa sodus, kurus vēlāk atsakās apmaksāt. Tā līdz šim laikam nav apmaksāts sods par 2012. gada decembrī veiktu pārkāpumu par braukšanu bez autovadītāja tiesībām. Līdz šim laikam viņš nav nokārtojis tiesības, bet braukā ar automašīnu «Chrysler», ko viņam kā jau «īstam vīrietim» kārtējo reizi iegādājusies kārtējā meitene – mīlestības upuris. Ar šādu savu rīcību viņš turpina apdraudēt apkārtējos. Viņš tā arī nav apmaksājis šo sodu un negrasās to darīt. Noteikti būs tiesāšanās. Diez vai tāds cilvēks var pārstāvēt Latviju starptautiska mēroga konkursos!?»

Piedraud, ka «būs problēmas»

Dāvids Kalandija telefonsarunā ar »VZ« nebija pārāk laipns. Vispirms jau viņš noliedza, ka pērn jūlijā būtu sacījis, ka viņam ir vadītāja apliecība (foto parāda, ka toreiz viņš izdarījis pārkāpumu, jo vadīja automašīnu), un apgalvoja, ka zinot, kurš sūtījis vēstuli. «Tā ir mana bijusī meitene, kas tagad vēlas atriebties,» viņš sacīja. To, ka par braukšanu viņam uzlikts sods, Kalandija gan apstiprināja. «Man cilvēks sēdēja blakus. Viņš bija «pālī», tāpēc man vajadzēja vadīt automašīnu,» sacīja 21 gadu vecais dziedātājs, piebilstot, ka pašlaik viņam autovadītāja apliecība esot. Uz iebildi, ka šādus faktus viegli pārbaudīt (ko »VZ« pirms sarunas arī izdarīja, konstatējot, ka dziedātājam nav derīgas autovadītāja apliecības, vien medicīniskā uzziņa) un kāda jēga mānīties par sīkumiem, Kalandija kļuva agresīvs: «Tādus sūdus likt nevajag! Lai nebūtu problēmas ne jums, ne man. Nevajag likt, citādi būs problēmas un runāšana!» To, kādi ir Kalandijas melu iemesli, »VZ« noskaidrot neizdevās. Vai tā būtu neērta sajūta, ka vīrieša cilvēks nevar nokārtot autovadītāja eksāmenus, vai arī kas nopietnāks, īsti nav skaidrs, tomēr tas, ka likumu Kalandija vismaz divreiz ir pārkāpis, ir pierādāms dokumentāri.


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [88] ››
d.k. 09.03.2014 13:52
Nu viedoklju ir daudz,laikam vajadzes tai meitenei tiesham ieteikt arii papildus versties policija:)nekas nevar attaisnot to,ka virietis pacelj roku.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss