Atklātībā pirmoreiz nonākusi fotogrāfija, kā izskatās Zeltiņas mazmeita Mīla Jasmīna

Līdz šim plāšakai sabiedrībai Agneses Zeltiņas mazbērnu skatīt nebija ļauts.

Atklātībā pirmoreiz nonākusi fotogrāfija, kā izskatās Zeltiņas mazmeita Mīla Jasmīna
Komentāri[26] 02.03.2014 15:21

Agnese Zeltiņa ir strādājusi gan Latvijā, gan Krievijā, gan Amerikā un Itālijā. Lai gan nomainījusi savā dzīvē tik daudz māju, Agnesei vienmēr gribas atgriezties dzimtajā Latvijā.

Tagad aktrise atkal ir Latvijā: ne tikai prezentē savu rotu zīmolu, bet arī Dailes teātrī strādā izrādē «Milēdija». «Latvijā man lika atgriezties tas, kas liek atgriezties vienmēr – mana ģimene,» teic Agnese Zeltiņa, kurai pašlaik rūpe numur viens ir mazmeita Mīla Jasmīna, - vēsta žurnāls Vakara Ziņas".

«Braucot uz Itāliju pirms divarpus gadiem, es nezināju, ka mazmeita ir plānā. Tas simtprocentīgi būtu pilnībā mainījis manu lēmumu doties uz Itāliju, taču mana meita, acīmredzot domājot, ka man šī Itālijas pieredze vajadzīga, izlēma citādi un tāpēc savu grūtniecību slēpa,» stāsta Zeltiņa.

Atgriezties likuši arī divi piedāvājumi no mākslas telpas «64 krēsli». «Bet tas bija otršķirīgi, tad jau biju pieņēmusi lēmumu atgriezties. Nekad dzīvē nepieņemu nekādus garantētus lēmumus. Es nedevos uz Maskavu, jo man tur bija garantēts darbs, neaizbraucu uz Ameriku, kur bija kas solīts. Arī ar Itāliju bija tāpat. Zinu, ka ir cilvēki, kuri mani, iespējams, nesapratīs, kuri nevar iedomāties, kā tas ir – braukt kaut kur, riskēt un pēc tam atgriezties,» saka aktrise. «Es vispār uzskatu, ka ir divi cilvēku tipi: ir tādi, kas var dzīvot svešumā ilgstoši un neatgriezties, un tādi, kas tur var veidot karjeru un viņiem tas izdodas, bet viņi tur nevar palikt uz visiem laikiem. Es piederu pie otrajiem. Man vajag dzirdēt, ka man apkārt skan mūsu valoda, ir tā, kā saka: mājās pat sienas palīdz. Tas ir pat svarīgāk par kaut kādu starptautisku panākumu iegūšanu, par pārticību, lielākas naudas iegūšanu, jo Itālijā un Maskavā es pelnīju ļoti labi. Tikai tas man neatsver pilnīgi neko, un tas nekad nebūs iemesls, kāpēc izvēlēšos pamest Latviju.»

Pēc pašas aktrises veiktās uzskaites viņa pēdējo 14 gadu laikā nomainījusi 27 (!) dzīvesvietas. «Es gribētu, lai man būtu maza mājiņa, kur es varētu pavadīt savas dzīves atlikušo daļu. Tur būtu jābūt lielam galdam, kur varētu sapulcēties visi mani mīļie. Manai māsai ir divi bērni, man pašai divi bērni, ir brālēni un māsīcas, un varu ar lepnumu teikt, ka piecas paaudzes mums vēl ir dzīvas,» saka aktrise.

Agnese ar bērniem un mazmeitu

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [26] ››
nepatīk 06.03.2014 07:41
Nevieš simpātijas ne Zeltiņa ne visas viņas absurdās dzives peripetijas.Ko viņa reklamējas?Mūžīgi uzbāžas

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss