Dzemdētājas: Maija Rozīte, Puķe, Garklāva, Lūriņa, Holšteine, Alsiņa, Stafecka, Pudža, Siliņa

Gaidāms «populāro bēbīšu» bums. Lūriņa, Garklāva, Rozīte un citas drīz pazudīs no aprites

Dzemdētājas: Maija Rozīte, Puķe, Garklāva, Lūriņa, Holšteine, Alsiņa, Stafecka, Pudža, Siliņa
Komentāri[32] 28.02.2014 16:42

Gluži kā sarunājušas


Šis pavasaris ieies vēsturē ar īstu «bēbīšu bumu», jo tieši šobrīd bērniņa gaidībās ir ne tikai populāras dažādu teātru aktrises, bet arī vairākas dziedātājas un TV dīvas - izpētījis žurnāls "Vakara Ziņas".

Divas vadošās

»VZ« jau rakstīja, ka šajā pavasarī savas otrās atvases gaida Nacionālā teātra un Valmieras teātra vadošās aktrises Dita Lūriņa-Egliena (35) un Ieva Puķe (38).

Ditai Lūriņai-Eglienai jau ir septiņus gadus vecs dēls Ernests, kurš dzimis laulībā ar Nacionālā teātra aktieri Mārtiņu Eglienu. Viņš mācās 1. klasē. Visticamāk, ka jaunajā sezonā aktrise jau būs atpakaļ uz skatuves, jo, kā gada nogalē viņa atzina intervijā «Neatkarīgajai Rīta Avīzei», viņa nav no tām sievietēm, kas varētu ar bērnu divus gadus sēdēt mājās.

Savukārt Ievai Puķei ir jau 11 gadus veca meita Katrīna, un viņa dzimusi laulībā ar Valmieras teātra aktieri Krišjāni Salmiņu. Otrā bērniņa gaidības būtiski neietekmēs Valmieras teātra repertuāru – aktrises prombūtnes laikā izrādēs spēlēs aizvietotājas. No šīs sezonas repertuāra noņemtas vien divas izrādes – Aleksandra Mardaņa luga «Mātes un meitas», kur viņa spēlē kopā ar savu mammu aktrisi Svetlanu Bless un ko režisore Inese Mičule 2012. gadā iestudēja par godu Bless 70 gadu jubilejai, un Mihaila Bulgakova luga «Zojkina kvartira», kurā Ievai Puķei ir galvenā loma.

Vēl trīs aktrises

Vēl trīs aktrises šobrīd ir bērniņa gaidībās – savus pirmdzimtos gaida Jaunā Rīgas teātra aktrise Inga Alsiņa-Lasmane (34), kura ar savu mīļoto vīrieti uzņēmēju Kalvi Lasmani laulības ostā iestūrēja pērn 31. martā Krimuldas baznīcā, un divas Valmieras teātra aktrises – izteiksmīgā «Jūlijas jaunkundze» un Valmieras teātra «Gada aktrise» Inese Pudža (29) un šīs sezonas jaunpienācēja Laura Siliņa (24), kura savu lielo mīlestību satika, studējot «aktieros» – ar savu kursabiedru aktieri Uldi Siliņu viņa apprecējās pērn 9. jūlijā.

Savukārt Liepājas teātra jaunā aktrise Madara Melne-Tomsone (27), kuru TV3 skatītāji iepazina istabenes Luīzes lomā seriālā «UgunsGrēks», jau atklājusi «populāro bēbīšu» bumu – viņa nupat kļuvusi par māmiņu savai pirmdzimtajai. Laulībā ar Jāni Tomsonu dzimusi meitiņa, kurai vecāki devuši vārdu Klēra.

Māra un Antra

No mūzikas skatuves šajā pavasarī uz mirkli nozudīs arī grupas «Astro’n’out» soliste Māra Upmane-Holšteine (29), kura beidzot ir sava pirmdzimtā gaidībās. Par to, ka grupas «Astro’n’out» soliste ir stāvoklī, ik pa laikam baumots jau kopš 2010. gada, kad viņa apprecējās ar mūziķi Jāni Holšteinu, kurš plašāk zināms kā dziesminieks Goran Gora. Tolaik mūziķe pat izteikusies, ka laikam rūpīgāk jāpadomā par skatuves tērpu izvēli, lai cilvēkiem nerastos nepamatotas aizdomas. Šoreiz viss ir citādāk: par gaidāmo ģimenes pieaugumu mūziķu pāris paziņojuši paši, turklāt visai populārā veidā – izmantojot savu profilu portālā «facebook.com», kur ielikuši ierakstu, ka viņu ģimenē gaidāms «plaukstas lieluma pavasaris», jo pavasarī viņu mājās ir gaidāms maziņš «putniņš».

Savukārt jaunā dziedātāja Antra Stafecka (22) gaida jau savu otro mazuli. Viņas dēliņam Robertam ir divi gadi. Vēl pērn pavasarī runāja, ka jaunā dziedātāja ir pašķīrusies ar savu dzīvesbiedru un Roberta tēti Ģirtu Lapsu, taču jau pēc pāris mēnešiem abi pārvarēja attiecību krīzi un atkal ir laimīgi kopā.

Arī televīzijā

Arī divas TV dīvas jau pavisam drīz pazudīs no kadra – allaž smaidīgā TV3 laika ziņu vadītāja Maija Rozīte-Krištopane (29) gaida savu pirmo atvasi, bet LNT rīta ziņu moderatores Kristīnes Garklāvas (34) dēliņam Ernestam būšot maza māsiņa.

Maija Rozīte ar uzņēmēju Kasparu Krištopanu apprecējās 2010. gada jūlijā Torņakalna Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, un jau tolaik abi neslēpa, ka sapņo par kopīgiem bērniem.

Savukārt LNT raidījuma «900 sekundes» vadītāja Kristīne Garklāva un viņas mīļotais vīrietis nekustamo īpašumu aģentūras «Arco Real Estate» vērtētājs Mārtiņš Sproģis ir kopā jau piecus gadus un abi audzina dēliņu Ernestu, kuram ir divi gadi un četri mēneši.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [32] ››
megvfs 19.10.2014 00:27
vaikāk patīk estrādes karaliene Lingita tiešām kuram ienācies bērns drīzāk jautājums privāts.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss