Ļaudis sašutuši, ka Ģirts Ķesteris izņirgājas par sievietēm

Īpaši lielu sašutumu raidījuma skatītājiem raisījuši aktiera Ģirta Ķestera, kurš ir šova aizkadra balss, komentāri par pārraides dalībniecēm, un visskarbākos vārdus līdz šim viņš veltījis šīs nedēļas dalībniecei Zitai.

Ļaudis sašutuši, ka Ģirts Ķesteris izņirgājas par sievietēm
Komentāri[112] 28.02.2014 06:30
Ģirta Ķestera asie komentāri aizvainojuši Latvijas sievietes.Februāra sākumā TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots šovs Iepirkšanās pavēlnieces, kurā katru nedēļu vairākas modīgas dāmas mērojas spēkiem gaumes un stila izjūtā, un šonedēļ uzmanības centrā nonākusi arī raidījuma aizkadra balss, aktieris Ģirts Ķesteris, kura komentāri šokējuši pārraides mīļotājus - ziņoja portāls Delfi.lv

Īpaši lielu sašutumu raidījuma skatītājiem esot raisījuši aktiera Ģirta Ķestera, kurš ir šova aizkadra balss, komentāri par pārraides dalībniecēm, un visskarbākos vārdus līdz šim viņš veltījis šīs nedēļas dalībniecei Zitai (skatiet video).

Noskatoties raidījumu, jāpiekrīt, ka šoreiz komentāri par korpulento dāmu ("Parādi vēl savus apaļumus!" - saka Ģirts Ķesteris) tiešām ir par štengru un vai tiešām tā vajadzēja? Tomēr šovs taču ir šovs un kā gan citādāk noturēt reitingus.

No citas puses raugoties, - dāmas taču pašas pieteicās TV šovā un zināja uz ko iet.

Tikmēr Tviterī sievietes šausminās: Ķesteris liek ļoti vilties un pelnījis milzīgu FUI, aktieris rupji izņirgājas par sievietēm un vai tad iepirkties humpalās ir kaut kas slikts.

Apskatiet video un izsakiet savu viedokli!


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [112] ››
arī 23.03.2014 19:32
ja skatos ,tad tieši komentāru dēļ palieku ilgāk pie ekrāna, jo citādi tā būtu vnk garlaicīga neklātienes līdzstaigāšana pa šmotku bodēm!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss