Lieni Šomasi apzog mīļotais vīrietis, hokejists Bruno Holsts

Mīlas kaislības tagad pāraugušas naidā.

Lieni Šomasi apzog mīļotais vīrietis, hokejists Bruno Holsts
Komentāri[58] 12.02.2014 06:55
"Labāk teikt patiesību, kura rada sāpes un pēc tam izdziedē. Nekā teikt melus, kura nomierina, un pēc tam nogalina..." - šādus vārdus Liene Šomase otrdien ierakstījusi savā profilā sociālajā tīklā.

Dziedātājas attiecības ar hokejistu Bruno Holstu ir izjukušas. Pēc četru mēnešu kopdzīves pāris piedzīvojis skandalozu šķiršanos. Gluži kā sarunājuši, par to ar vērienu vēsta abi otrdienas slavenību izdevumi Kas Jauns un Privātā dzīve.

Liene Šomase atklāj attiecību aizkulises, kuras pavadījuši karsti strīdi par naudu un nekrietni meli.


Liene Šomase stāsta, ka Bruno esot dzīvojis pie viņas un viņa viena esot maksājusi par dzīvokli un pārtiku, kamēr Bruno pārdevis viņas mašīnu par 2500 latiem - naudu savācis sev, bet pēc tam vēl nozadzis 800 eiro un pazūdis.

Liene atklāj, ka par savu naudu pirkusi puisim apģērbu, vedusi Bruno pie friziera. Par to, ka mašīna ir pārdota, Liene uzzinājusi «Facebook», kur viņai rakstījusi jaunā automašīnas īpašniece, jautājot par mašīnas pārrakstīšanu. Izrādījās, ka mašīna ir nevis remontā, bet pārdota. Tajā brīdī Bruno jau esot bijis Londonā, vēsta žurnāls Privātā Dzīve.

Liene sazinājusies ar Bruno un rakstījusi viņam, ja viņš negrib, lai tiktu sākts kriminālprocess, viņam ir jāatgriežas Latvijā. Kā izrādās, Bruno joprojām ir parādā naudu arī citiem cilvēkiem, kuri vēlāk rakstījuši Lienei, jautājot, kur pašreiz atrodas Bruno. Kad Bruno atgriezies Latvijā, abu attiecībām esot pielikts punkts.

Pateicoties Bruno, Liene esot guvusi labu dzīves mācību. «Es vienkārši iekritu šķietami laba lauku puiša izliktajās lamatās. Es gan neesmu tāda vienīgā.» Lienei esot atrakstījušas jau vairākas sievietes, kuras stāstījušas, ka Bruno šādu metodi izmantojis jau vairākkārt.


Savukārt Bruno stāsta, ka bijis drošs par abu attiecībām, viņš neesot maksājis par dzīvokli, bet dāvinājis Lienei ziedus, centies viņu pārsteigt. Vēlāk viņš pazaudējis jaunatrasto darbu, bet Lienei sācis melot, sakot, ka iet uz darbu, lai gan patiesībā tā nebija. Lai tiktu pie naudas, Bruno esot piemānījis savus draugus. Bruno atzīst, ka viņš ir bijis atkarīgs no azartspēlēm, tomēr šobrīd saka, ka patlaban azartspēles nespēlējot.

Uzziņai, situācija pirms četriem mēnešiem:

Dziedātāja Liene Šomase, šķiet, beidzot (atkal?) atradusi savu otro pusīti – šoreiz Madonas hokeja kluba dibinātāja un spēlētāja Bruno Holsta personā - raksta žurnāls "Vakara Ziņas".

Pirms diviem gadiem Liene Šomase izšķīrās ar savas meitas Gabrielas tēti Mārtiņu Samuli. Abi joprojām kopīgi rūpējas par meitu, bet katram ir sava privātā dzīve un attiecības. Dziedātāja bieži vien pasākumos bija manīta dažādu vīriešu sabiedrībā, šķita, ka Šomase pat apzināti maina pavadoņus, lai jauktu dzeltenajai presei pēdas, taču nu jau ilgāku laiku Liene manīta kopā ar kādu jaunu izskatīgu puisi. Abi kopā devās uz leģendārā «līva» Aivara Brīzes bērēm, bet jau pēc pāris stundām puisis draudzeni pavadīja uz koncerttūres «Mana tautas dziesma» prezentācijas pasākumu. Lēnām malkojot tēju, viņš noskatījās, kā Šomase pielabinās tūres mūziķim Atim Auzānam, piesolot viņu apgādāt ar pīrādziņiem. «Pīrādziņus māku cept dažādus – gan ar ievārījumu, gan gaļu. Tradicionāli sanāk cept uz Ziemassvētkiem speķa pīrādziņus. Solīto pildīšu un uz kādu no mūsu koncertiem uzcepšu pīrādziņus pilnīgi visiem dalībniekiem, taču Atim [Auzānam] uztraukties nevajadzēs, viņš būs nodrošināts ar pīrādziņiem visos koncertos!» sarunā ar »VZ« savu solījumu apņēmās pildīt Šomase.

Krietni mazāk runātīga viņa bija par savu tā brīža pavadoni. «Par privāto dzīvi nekādus komentārus nesniegšu,» noteica Liene Šomase. Kā noskaidroja »VZ«, dziedātājas jaunais draugs ir Bruno Holsts. Puisis ir no Cesvaines puses, kur beidzis vietējo vidusskolu, bet vēlāk mācījies Latvijas Policijas akadēmijā. Kādu laiku viņš mitinājies Lielbritānijas pilsētā Kenterberijā. Šī gada jūlijā kopā ar domubiedriem no Madonas Holsts nodibināja tur pirmo hokeja klubu «SkandiBus».


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [58] ››
pavtfs 26.09.2014 00:46
mīlas jūkļi neaizrauj caurskatīt šos stāstus estrādes valdniece Lingita dabūjusi kroņus pārspēj garlaicīgas tenkas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss