Viņiem nomira mazā meitiņa. Tagad šķiras paši. Kambala un viņa Tifānija

Vēl viena šķiršanās. Viņi gatavojās celt māju Latvijā...

Viņiem nomira mazā meitiņa. Tagad šķiras paši. Kambala un viņa Tifānija
Komentāri[28] 21.01.2014 19:42
35 gadu vecā latviešu basketbolista Kaspara Kambalas dzīvē notikušas kardinālas pārmaiņas - izjukusi Kaspara laulība ar mīļoto sievieti Tifāniju Rondu - vēsta žurnāls Kas Jauns.

Abi kopā bija kopš 2008. gada, bet salaulājās 2011. gadā un tika uzskatīti par īstenu paraugpāri. Vienmēr mīļi rociņās sadevušies, kā arī sabiedrības un mediju apskausti, laimīgi un dabiski. Nevienam pat prātā nenāca, ka šis pāris vispār kādreiz varētu izšķirties... Un kur nu vēl tik ātri.

Vēl jo vairāk tāpēc, ka 2009. gadā aizsaulē tika aizsaukta abu atvasīte Mikeila Anna Marija. Pēc šīs traģēdijas visa Latvijas sabiedrība juta līdzi šim pārim un uzskatīja, ka traģiskais notikums abu mīlestību un tuvību tikai savienos. Meitenītes nāve joprojām miglā tīta - paši vecāki toreiz pavēstīja, ka bērns miris nenosakāma iemesla dēļ un viņa nāve klasificēta kā zīdaiņa pēkšņās nāves sindroms.

LASIET ARĪ:
Kambala pēc šķiršanās no Tifānijas parādījis iespaidīgo draudzeni

Arī šķiršanās iemesls ir ne mazāk miglā tīts - oficiālā versija: diemžēl Tifānija neesot spējusi pielāgoties Kaspara komandējumiem un sportista karjerai. Tikmēr žurnālisti izzinājuši, ka Kaspars kritis kādas Tifānijai vizuāli līdzīgas, dudz jaunākas latvietes "lamatās"...

Abiem ir atvases no iepriekšējām attiecībām: Kasparam ir divi dēli un Tifānijai arī dēls. Viņi cerēja, ka pēc meitiņas Mikeilas noslēpumainās nāves, abiem būs vēl vismaz viena atvase. Nesanāca.


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [28] ››
iveta 25.01.2014 13:21
Virsraksts neiet kopà ar rakstu.Patiesìbà,mani nemaz neinteresè kas ar ko un kur.Vienìgi gribu izteikt lìdzjutìbu Tifànijai par bèrniñu.Turies,neklausies nevienà,esi stipra!Laiks dziedè!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss