Dziedātājs Jānis Moisejs pret pavestajām meitenēm izturējies cūciski - "cietušās" dzīvo mīlas moku varā

Arī žurnāls "Vakara Ziņas" saņēmis sūdzības no pavestajām un atstātajām meitenēm.

Dziedātājs Jānis Moisejs pret pavestajām meitenēm izturējies cūciski - "cietušās" dzīvo mīlas moku varā
Komentāri[84] 12.01.2014 15:10

Pirms kādiem pieciem gadiem ar titāniskā tandēma Guntars Račs & Raimonds Pauls atbalstu uz latvju skatuves parādījās gaišmatainais skaistās balss īpašnieks Jānis Moisejs.

Par šo smukpuisīti toreiz pat parādījās baumas, ka meitenes viņam nemaz nepatīk, taču patiesība izrādījusies diametrāli pretēja: pavestās un pamestās draud nopietni ietekmēt viņa turpmāko karjeru.

 

Kuru viņš grasās mīlēt?

Pēdējā laikā aktualizējies savulaik populārais Lienes Šomases un Jāņa Moiseja (26) duets, ko 2008. gadā izveidoja komponists Raimonds Pauls un kas izpildīja Maestro dziesmas ar Guntara Rača vārdiem.

Šis duets ar koncertiem apbraukāja teju visu Latviju, pulcējot pilnus kultūras namus un klubus, kā arī uzstājās neskaitāmos pasākumos un TV pārraidēs. Viņu albums «Pasaule ir skaista» ar tādām dziesmām kā «Pasaule ir skaista», «Neskaties pulkstenī» u.c. guva milzu atzinību, pretendējot uz «Gada balvām», topu pirmajām vietām, zelta statusiem un sazin, ko tikai visu vēl ne. Pēc tam gan Moisejs devās skoloties uz Šveici (tur jau gadiem mitinās viņa mamma), kur ieguva maģistra grādu banku zinībās, ko tagad var lieti izmantot prestižā amatā šeit pat.

Atjaunots arī duets ar Šomasi un pirmais tā darbs ir dziesma «Mīlēšu tevi», kas, pēc paša mūzikas un teksta autora Jāņa Moiseja teiktā, ir «jautrs un lirisks apcerējums par latviešu mīlestību un tās patīkamo ēterisko būtību». Tiesa, reālajā dzīvē Moiseja izpratne par «mīlestības ēterisko būtību» laikam gan nedaudz atšķiras no latviešu vispārpieņemtajām normām...

Pietiek ar vienu komplimentu

Kā pirmie nopietnu brīdinājuma e-pastu kopā ar fotogrāfijām par izskatīgā dziedātāja rīcību pret daiļā dzimuma pārstāvēm saņēma portāls Vipi.lv, bet nedaudz vēlāk līdzīga satura sūtījums sasniedza arī »Vakara Ziņas«.

Šī sūtījuma autore, cik var noprast, ir kāda aizkaitināta jaunkundze, kura gan pati it kā nav cietusi no brunču mednieka Moiseja tīkojumiem, taču tīklos kritusi viņas draudzene. Pievienotie materiāli liecina, ka nav dūmu bez uguns: dziedātājs tiešām virknei meiteņu rakstījis teju vai identiskas paglupas vēstulītes, kurās viņas nodēvējis par «mīlīgām», tā cenšoties ar viņām iepazīties tuvāk.

Nekā nosodāma, taču minētās anonīmās autores piesūtītā informācija par Moiseja tālākajām darbībām gan citādi kā par cūciskām nenosauksi.

Proti, jaunietis meitenēm sastāstījis, ka tiekas tikai ar viņu vienīgo, dievina tikai viņu un vēlas ļoti nopietnas attiecības. Kad meitene iekrīt viņa valgos, Moisejs ar savu «brīvprātīgo upuri» pārguļ, bet pēc tam gan lielā mīla uzreiz beidzoties.

«Jānis sasniedzis jau tik lielu «zivtiņu» skaitu, ka sācis rakstīt arī jau esošo meiteņu draudzenēm... Tieši tos pašus piedāvājumus, tieši tos pašus nolūkus,» teikts e-pastā. «Turklāt daudzas jau pabijušas viņa mājā (iespējams īrētā), kas atrodas Babītē. Viņš tur aizved meitenes un pavedina, iegūst un tad vairākas dienas vienkārši vairs nekontaktē, nezvana un neraksta. Pa to laiku tiekas ar citām, jaunām aitiņām... Pēc nedēļas uzrodas un saka, ka esot bijis ļoti aizņemts, aicina atkal pie sevis. Un tā visu laiku. Meitenes viņš tur rezervēs. Tas viss ir ļoti zemiski.»

Samulsis, bet nav pārsteigts

Kāda ir šīs informācijas sūtītājas interese publiskot šādus faktus?

«Es varbūt izklausos jocīgi, bet uzskatu, ka meitenēm ir jāzina, kas notiek. Sāku internetā rakstīt viņa «draugos» atrodamajām meitenēm, un esmu sakrājusi dažus «screenshot» no vēstulēm, kuras viņš sūtījis meitenēm. Redzot, kā mana draudzene pārdzīvo, es sapratu, ka viņa nav vienīgā kura vakaros raud spilvenā, jo tikusi piemuļķota un izmantota, un ir mīlas moku varā,» pamato »VZ« informācijas avots. Telefonintervijā portālam Vipi.lv pats Moisejs sacījis: «Savu privāto dzīvi es nekādā veidā nekomentēšu. Ja jums ir jautājumi par manu mākslu, tad lūdzu - jebkurā laikā!» Taču mūziķis bija informēts par publikācijām portālā. Lūgts komentēt vairāku jaunkundžu sūdzības par gultā ievilkšanu, Moisejs bijis gana samulsis, ieturējis dziļas pauzes, pēc kurām tomēr atteicies no komentāriem.

LASIET UN SKATIET ARĪ: Meiteņu vēstules un ekrānšāviņi ar Moiseja uzmākšanos internetā

Ārzemes vairs neglābs

Jāpiebilst, ka Moisejam nudien iepriekš bijušas pat vairākas «līgavas», kuras šādā statusā apstiprinātas pēc pāris reižu izvešanas sabiedrībā – iesākumā kā draudzenes. Piemēram, 2009. gada septembrī Moisejs kādā pasākumā iepazīstināja ar topošo līgavu Līvu un prātuļoja par to, cik gan grūti būšot attiecībām izturēt attālumu, jo viņš devās mācīties uz Šveici. Jau pēc gada pie dziedātāja sāniem bija cita meitene, kuru viņš tobrīd gan vēl sakautrējās saukt par līgavu. Taču, parakņājoties dzeltenajos medijos, var atrast vēl pāris Moiseja «līgavas». Izskatās, ka Moiseja pavestajām un pamestajām «līgavām» tas viss gan beidzot ir pieriebies - sociālajos tīklos sāktas aktīvas paša mednieka medības.

Savu dziesmu «No gultas gultā» (vai nav simbolisks nosaukums?!) Moisejs no koplietošanas vietnēm jau esot centies izdzēst, savukārt plaši izreklamētā dziesma «Mīlēšu tevi» (un atkal simbolisks nosaukums!) interneta komentāros jau izpelnījusies kādu interesantu meitenes atsauksmi. «Kā tad tā, Jāni? Un ne vārdiņa par to, ka esi piesavinājis par saviem Ojāra Vācieša dzejas rindas savai dziesmai. Neticu, ka tā ir nejaušība, ieteiktu, ko labot šajā jautājumā, jo Ojāram ir tieši ar tādu nosaukumu dzejolis,» teikts kādas Baibas atsauksmē, kura pēc mirkļa piemetinājusi, ka šis dzejolis saucas «Es tevi mīlēšu vakar». Ja tā turpināsies, tad Moisejam nāksies emigrēt uz kādu krietni tālāku zemi par Šveici – ir taču zināms, ka aizskartas un atriebīgas meitenes spējīgas uz lielām lietām!

Kopā ar Līvu, vienu no bijušajām savām drostaliņām

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [84] ››
jā! 18.11.2014 02:23
Te laikam viena nakts sakara meitenes komentē jeb kaut kādas aizstāves kurām patīk ar Jāni ņemties. Šis raksts tika publicēts TIKAI UN VIENĪGI lai citas meičas izlasītu un aizdomātos. Jaunas, vēl nepieredzējušas un iepriekš nesāpinātas meitenes vel nemaz nenojauš kādi mauk**I mūsu džeki var izrādīties. Un Moisejs tieši tās jaunās tik copē, (18-20g) kā nav kauna!!! Tas vairs nav saprotami un normāli. Kopš kura laika meitenes sākušas komentēt un atzīt ka tas ir tikai normāli? Liek aizdomāties ka jūs pašas jau pabijušas Moiseja gultā, sen spilvenu pieraudājušas un dzīvojušas tālāk..un tagad esat skarbas un gribat lai citas ar to pašu piedzīvo. Tik žēl, ka jūsu gadījumā nebija neviens kas jums pabrīdinātu un pamācītu par puišu nekrietnajiem nolūkiem. Vismaz šeit kādai meitenei rūpējis tas lai citas meitenes aizdomājas un netiek sāpinātas. Jo cik man zināms - neatkarīgi cik Tev gadu un kāda dzimuma pārstāvis tu esi - sirds lūzt un tas sāp trakāk kā nevainības zaudējums!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss