Ekskluzīvs! Gadumijā izjukušas skaistā slavenību pāra Lieckalniņas un Ozoliņa attiecības

Visai vētrainas izrādījušās slavenākā Latvijas hokejista Sanda Ozoliņa un kādreizējās TV zvaigznes Annas Lieckalniņas attiecības.

Ekskluzīvs! Gadumijā izjukušas skaistā slavenību pāra Lieckalniņas un Ozoliņa attiecības
Komentāri[51] 01.01.2014 18:40
Pēc neoficālas, bet no drošiem avotiem iegūtas informācijas, gadumijā izšķīrušies viens no pašiem skaistākajiem Latvijas slavenību pāriem - hokejists Sandis Ozoliņš un bijusī TV dīva Anna Lieckalniņa.

Par šķiršanos no mīļotās gadu mijā Sandis pavēstījis saviem tuvākajiem draugiem. Jaungada pirmajā dienā hokejists uz Lieckalniņas iepriekšējo dzīvesvietu no savas pamatmājvietas Baltezerā pārvedis visas Annai piederošās mantas.

Jau decembrī portāls Vipi.lv saņēma vairākas, drošu informācijas avotu vēstules, ka "Dinamo Rīga" Ziemassvētku ballē Sanda kolēģi redzējuši īstu meksikāņu seriālu stila parādi: Anna publiski strīdējusies ar savu sirdsāķīti un pēķšņi vēlējusies pamest šo pasākumu; turklāt ballīte tobrīd bijusi tikai sākuma stadijā. Uz Lieckalniņas skandalēšanos Ozoliņš reaģējis skarbi: ja gribi, tad tinies!

Uz šādu saukli Lieckalniņa reaģējusi tieši un precīzi. Informatori vēsta, ka Anna cerējusi uz mīļotā "žēlastību", proti, ka Sandis skries pakaļ un pametīs pasākumu, neraugoties uz nekādām konsekvencēm.

Ozoliņš tomēr nav pakļāvies un skrējis pakaļ - nu jau bijušajai - sirdmīļotajai... Tāpat saviem draugiem viņš norādījis, ka nespēj izturēt tik vētrainas attiecības, kurās spontānas šķiršanās un atkalsatikšanās kļuvušas teju par ikdienu.

Protams, no citiem avotiem tiek norādīts par Sanda Ozoliņa vēl vienu mīlestību - sērijveida grādīgo dziru lietošanu. Tomēr gan mēs, gan mūsu kolēģi, sporta žurnālisti un hokeja eksperti to apšaubām, un raugāmies uz šīm baumām ar nelielu smīnu, - vismaz par zaļā pūķa aizraušanos lielos un sistemātiski grandiozos apjomos. Tik vien tādēļ, ka Sandis ik gadu ļoti nozīmīgu un regulāru kalendārā laika periodu pavada uz laukuma treniņos un spēlēs, ko translē televīzijas.

LASIET UN SKATIET, KĀ ANNA LIECKALNIŅA IZSKATĀS ŠOBRĪD: Sanda Ozoliņa mīļotās Annas šokējošās pārvērtības - FOTO


Portāls Vipi.lv bija pirmais medijs, kas "pieķēra" toreiz vēl precēto Sandi Ozoliņu viņa sānsolī no ģimenes. Bilde tapusi 2010. gada 29. maijā.Sanda Ozoliņa bijušo sievu skatiet šeit:
Lai būtu kopā ar Lieckalniņu uz mūžu, Sandis vakar oficiāli šķīris savu laulībuPēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [51] ››
tv 04.01.2014 19:21
Pa TV rādīja, ka sančam dēli atbraukuši, un skaista tā sieva Sandra viņam. Mošk viņam acis atvērušās un sirds nostājusies pareizā vietā...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss