Artuss Kaimiņš bezkaunīgi un varmācīgi izņirgājas par Latvijas Radio vadītāju - VIDEO

Šo raidījumu personām ar vājiem nerviem iesakām neklausīties. Raidījumā iekļauta psiholoģiskā varmācība.

Artuss Kaimiņš bezkaunīgi un varmācīgi izņirgājas par Latvijas Radio vadītāju - VIDEO
Komentāri[79] 23.12.2013 18:18
Raidījuma gaita pagāja savdabīgi: mēģinot uzspiest vienīgi didaktisku, pāraudzinošu viedokli; brīžiem pat spiežot psiholoģiski varmācīgi un raidījuma viesim neļaujot izteikties vispār, pārtraucot viņu ik sekundi.

Vieni vienīgi personīgi pārmetumi Jānim Siksnim, turklāt ar bezkaunīgas kaunināšanas pazīmēm.

"Tu esi izkropļojis visu! Tu pat ar vecu mašīnu atbrauci!" - Artuss Kaimiņš pārmeta Latvijas Radio vadītājam, ilggadējam žurnālistam Jānim Siksnim.

Finālā Artuss Kaimiņš personīgi sacīja Siksnim: "Tā ir kaut kāda tukša diršana... Mēs te nemēramies ar krāniņiem..." Vēl Kaimiņš filozofēja par to, kā būtu, ja Siksnis nomirtu vai vismaz nenoturētos amatā...Artuss Kaimiņš savā pēdējā skandalozajā raidījumā «Suņu Būda» pamatīgi sabraucis augumā personīgi Latvijas Radio vadītājam Jānim Siksnim, mēģinot uztaisīt skandālu ap jauno projektu «Pieci», kā arī Radio Nabas noņemšanu no trases. Kaimiņš atklāti uzspiež viedokli, ka projektam «Pieci» vairāk kā pusmiljona latu finansējums piešķirts labo Vienotības sakaru dēļ.

Raidījumā piedalījās arī Boom FM izveidotājs Ufo, kurš šo «Pieci.lv» projektu nodēvēja par klaju krāpniecību. Šis bija pēdējais «Suņu Būdas» radījums 93.1 FM frekvencē.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [79] ››
haha 26.12.2013 14:56
Nevis "Suņu Būda", bet ''Sūdu Būda''! :D XD

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss