Traģēdijā jaunākā bojā gājusī bija talantīga, tikai 23 gadus veca māksliniece. FOTO

Daina ir pati jaunākā bojā gājusī šaušalīgajā Zolitūdes MAXIMA traģēdijā.

Traģēdijā jaunākā bojā gājusī bija talantīga, tikai 23 gadus veca māksliniece. FOTO
Komentāri[35] 24.11.2013 17:25

Ceturtdien notikušajā Zolitūdes traģēdijā MAXIMĀ 23 gadu vecumā bojā gājusi jauna, talantīga un daudzsološa  māksliniece Daina Skadmane, kas veikalu apmeklēja kopā ar savu tēvu. Arī tētis gājis bojā.

Jaunā sieviete studējusi vides mākslu Latvijas Mākslas akadēmijā.

Dainas brālis, Latvijas-Lielbritānijas Tirdzniecības palātas Apvienotajā Karalistē vadītājs, Mārcis Liors Skadmanis māsu raksturo kā talantīgu mākslinieci. Viņai bijušas vairākas personālizstādes un daudzi darbi aizceļojuši uz vairākām pasaules valstīm.

"Kā persona, kura šajā traģēdijā zaudēja divus ģimenes locekļus – tēvu Jāni Skadmani un māsu Dainu Skadmani – varu teikt, ka ikviens manā ģimenē izjūt sāpes, bēdas un dusmas, ar kurām šobrīd ir jācīnās ikviena upura ģimenei. Mēs vēl aizvien esam šokēti, bet ceram, ka mūsu mīļotie šobrīd ir labākā vietā – mūžīgā mierā un Dieva svētīti," - portālam Delfi.lv sacījis Skadmanis.

Māsa bija jauna un drosmīga personība, kura no ģimenes tika paņemta tikai 23 gadu vecumā. Viņa ir talantīga māksliniece, ar vairāku personālizstāžu pieredzi. Vairāki viņas darbi ir aizceļojuši dažādām pasaules vietām. Viņai aizrautīgi piedalījās ar mākslu saistītos konkursos, tajā skaitā 2014.gada Rīgas Ziemassvētku eglītes konkursā ar savu darbu "Ziemassvētku eglīte vējā".

"Šobrīd es varu tikai cerēt, ka Rīgas Dome turēs savu doto vārdu un uzstādīs Dainas projektēto Ziemassvētku eglītes instalāciju, lai šī mākslas instalācija kalpotu ne tikai Dainas, bet arī citu 21.novembra traģēdijas upuru piemiņai. Kā piemiņas memoriāls," žurnālistiem saka vīrietis.

Portāla Vipi.lv redakcijas kolektīvs izsaka līdzjūtību Skadmaņu ģimenei un tuviniekiem.

 

ZOLITŪDES TRAĢĒDIJAS TIEŠRAIDI SKATIET ŠEIT:

54 bojā gājušie, 40 ievainotie. Vissmagākā traģēdija Latvijā
FOTO/VIDEO

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [35] ››
Sanita 25.11.2013 13:34
Es visam ši m nespēju noticēt.....un neticu arī visam, ko raksta un mums rāda TV...daudz kas tiek noklusēts, tā vienmēr ir:(

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss