Lienei Brikouskai ir katastrofāls vīriešu trūkums organismā un ar steigu jāapmeklē psihiatrs

Lee ar savu placentu sacēlusi vētru sabiedrībā.

Lienei Brikouskai ir katastrofāls vīriešu trūkums organismā un ar steigu jāapmeklē psihiatrs
Komentāri[50] 19.10.2013 19:17

"Kad es ieraudzīju rakstu par Brikousku un Latvijas princesi Katrīnu Puriņu, sapratu, ka šīm sievietēm ir ne tikai psihiatrs jāmeklē, bet ir arī manāms vīriešu trūkums organismā! Par to liecina viņu bezdarbība," - par notikušo ar placentu sociālajos tīklos raksta dizainere Kristīne Deimone, uzsverot, ka viņai ir kauns kā sievietei Brikouskas vietā. Tas pazemojot visu sieviešu cunfti kā tādu.

Dizainere, kura pati šobrīd ir mātes cerībās, arī citām sievietēm, kuras grasās savu placentu apēst, iesaka apmeklēt psihiatru.

Arī sabiedrība un interneta komentētāji krasi kritizē Lieni Brikousku par "pokazuhu" ar placentu, sakot: ja jau nav ko teikt un rādīt, tad jau būtu labāk paklusējusi. Nācija ar ovācijām komentē, ka Lienei ir katastrofāls vīriešu trūkums organismā un ka meitenei vispār vairs dzīvē nav ko darīt un aiz bezdarbības ne tādas pērles vien no viņas dzirdēsim...

Ziņa, ka dziedātāja Liene Brikouska jeb tautā dēvēta arī par seksīgo Lee notiesājusi savu placentu, raisījusi netīkamas emocijas, pat pretīgumu, kā arī negatīvas pārdomas lielākajā daļā sabiedrības.

LASIET ARĪ: Kāpēc Liene Brikouska apēda pati savu placentu?

LASIET ARĪ: Seksīgā Liene Brikouska visiem atrāda fotogrāfiju, kā baro savu mazuli ar kailo
krūti - FOTO

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [50] ››
sāra 28.10.2013 13:52
viņa taču ir tik nesimpātiska...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss