Ieva Pļavniece izbeigusi savas lesbiešu attiecības un žurnālistiem piesaka karu!

Ļoti nesaprātīgs solis no kādreiz tik populārās un talantīgās aktrises.

Ieva Pļavniece izbeigusi savas lesbiešu attiecības un žurnālistiem piesaka karu!
Komentāri[43] 31.08.2013 17:13

Šīs piektdienas Brīvdienu žurnālā Vakara Ziņas tiek šķetināta diezgan šokējoša tēma. Proti, Ieva Pļavniece, kura faktiski savas aktrises gaitas ir izbeigusi (pēc neoficiālas, bet drošas informācijas: par darbībām pret priekšniecību, par intrigām un sistemātisku runāšanu pretī teātra vadībai, viņai lika manīt, lai pati uzraksta atlūgumu), atkal alkst popularitātes viļņus.

Vakara Ziņās uzzināsiet kādiem vārdiem un kam tieši netradicionālās seksuālās orientācijas kundzīte draud, un kas īsti notiek viņas personīgajā dzīvē.

 

Uzziņai:

Pēc dalības populārajā šovā „Dziedi ar zvaigzni” aktrise Ieva Pļavniece apņēmīgi izvairījās no publicitātes presē. Lai arī viņas darba specifika paredzēja piedalīšanos dažādos Dailes teātra pasākumos, uz kuriem aicināti arī mediju pārstāvji, Pļavniece tajos parasti neieradās vai arī uzkavējās ļoti īsi un steigšus nozuda no redzesloka, liedzot jebkādu iespēju presei viņu sasniegt.

Kāds no retajiem pasākumiem, kuru aktrise nolēma apmeklēt izklaides nolūkos, izrādījās liktenīgs. Ļaujoties Martini garšas valdzinājumam un piemirstot par preses klātbūtni, Pļavniece atraisījās un izplūda kaislīgos skūpstos ar savu mīļoto, pirtnieci un jogas speciālisti, Elitas Drākes līdzgaitnieci skaistumkonkursu rīkošanā Anamiku Goldbergu.

Bijušajai un nu jau gandrīz aizmirstajai Dailes teātra aktrisei Ievai Pļavniecei romantiskas attiecības ar pirtnieci Anamiku Goldbergu izveidojās pērnā gada vasarā, un kopš tā laika abas dzīvo kopā. Gada jubileja abu attiecībās laikam ienesusi pamatīgu krīzi!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [43] ››
Paula 24.04.2022 13:34
Ka vina var,strada teatri?Vai vinai dzive nepatiktu sex ar viriesa locekli,nevis ar maksligiem,locekliem??

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss