Jaunais LNT psiholoģes šovs ir nebijusi izgāšanās, marasms, stulbums un komēdija

LNT šovs Runāsim atklāti un tā vadītāja Kaija Gulbe. Daudzi skatītāji vakar pie zilajiem ekrāniem bija apmulsuši un nepatīkami pārsteigti.

Jaunais LNT psiholoģes šovs ir nebijusi izgāšanās, marasms, stulbums un komēdija
Komentāri[105] 13.08.2013 13:44

"Iestudēts, uzspēlēts, vāja dalībnieku aktierspēle un vāja pati psiholoģe, kārtējais murgs un sviests, uzdzen smieklu lēkmes un murgainākais, ko savā dzīvē esmu redzējis..." - šādus un līdzīgus epitetus nācies dzirdēt no TV skatītājiem pirmdienas vakarā.

Skatītāji norāda, ka raidījumā un tā pašreklāmās atpazinuši daudzus savus draugus un paziņas, bet reālajā dzīvē šos cilvēkus sauc pavisam savādāk.

Ļaužu sašutums guvis ļoti plašu rezonansi. Tiek jautāts vai telekompānija LNT savus skatītājus tur par idiotiem, ja piedāvā šādu lētumu. Visas sarunas  iestudētas - varoņiem iedots iepriekš sagatavots teksts, ko viņi aktiermeistarības trūkuma dēļ nemākulīgi nospēlē, cenšoties izdabāt režisoru un producentu norādēm.

Daudz tiek apspriesta arī raidījuma vadītāja Kaija Gulbe, kas pēc izturēšanās nu galīgi neesot gana atbilstošas kvalifikācijas psihologs, viņa nav tautā zināma un novērtēta ārste, un viņai nav harizmas, lai vadītu šovu. Cilvēki pauž, ka šādus jautājumus "pa spalvai" pacientam var uzdot kabinetā, bet ne lielas auditorijas priekšā, kas gaida vadītāju-šovmeni un notikumu kulmināciju.

"Kamdēļ es maksāju par televīziju? Lai pretī saņemtu izklaidi, nevis stulbumu, marasmu un izgāšanos..." - Tviterī raksta kāda kundze.

Asu kritiku jaunajam LNT produktam šodien velta arī portāls Delfi.

Raidījuma laikā un pēc tā sociālajā tīklā Twitter sākas aktīva Runāsim atklāti apspriešana - daudzi atzina, ka šis projekts uzskatāms par "totālu izgāšanos", "kārtējo sviestu", "murgaino raidījumu, kuru kauns un neērti skatīties", un veltīja tam neskaitāmus citus ne visai glaimojošus raksturojumus - raksta portāls.

"Es jau domāju, ka tizlāka raidījuma par Precamies nebūs, bet izskatās: Runāsim atklāti pārspēs visus murgainos raidījums kopā," vīterojusi Kristīne Martuzāne.

Smalku humoru par jauno šovu paudis arī Lauris Reiniks: "Skatos jauno sarunu šovu LNT... Nevaru saprast, tie ir aktieri vai mūsu nācija ir kļuvusi tik atvērta. Gluži kā amīšu šovos."

Bet Marta Kukarane sociālajā tīklā izziņojusi: "Es arī varētu par honorāru ar kādu savu pseidodraudzeni izplūkties!"

Vai mums šādu šovu vajag? Rakstiet savu viedokli komentāru sadaļā.

Uzziņai:

Viens no lielākajiem LNT jaunās sezonas jaunumiem būs sarunu šovs Runāsim atklāti, kas jau pavisam drīz nonāks pie skatītājiem. Tajā ikviens atradīs sev, draugiem un radiem noderīgus padomus un ieteikumus. Jauno LNT sarunu šovu vadīs profesionāla un pieredzes bagāta psiholoģe Kaija Gulbe. LNT ekrānos Runāsim atklāti nonāks jau 12.augustā un to varēs vērot darba dienās 19:00. Darba nedēļu noslēgs raidījums Labvakar, Latvija!, kas pēc vasaras atpūtas atgriežas 16.augustā un turpmāk būs redzams piektdienu vakaros 19:00 kanālā LNT!

Ikviens iegūšot padomu

Jaunos LNT sarunu šovu Runāsim atklāti vadīs profesionāla un pieredzes bagāta psiholoģe Kaija Gulbe. Viņai ir 18 gadu darba stāžs un K.Gulbe strādājusi daudz un dažādos izglītības centros. Vairāk par jauno izaicinājumu atklāj pati K.Gulbe: „Tam, ka es piekritu piedalīties jaunā LNT šova veidošanā ir savi iemesli. Manī ir nostiprinājusies pārliecība, ka dzīve mums piedāvā darīt to, kam mēs esam gatavi, darīt to, kas mums palīdz paplašināt savas pieredzes apvāršņus, palīdz pārvarēt mūsu aizspriedumus un bailes. Kaut par savu gatavību paši nebūt neesam pārliecināti.”

No pirmdienas līdz ceturtdienai K.Gulbe uzklausīs ģimeņu, vecāku, bērnu, draugu un kolēģu attiecību mudžekļus, lai kopā ar skatītājiem meklētu labāko risinājumu katrā situācijā. LNT skatītāji būs aculiecinieki attiecību drāmām, gadiem krātu noslēpumu atklāšanai un negaidītiem situāciju pavērsieniem. Raidījuma mērķis ir atklāti runāt par tēmām, kas sabiedrībā bieži ir tabu – kāpēc vīri pamet sievas, kāpēc pāri viens otru krāpj, vai ir iespējams atjaunot šķietami izirušas attiecības, kāpēc vecāki mēdz slēpt no bērniem patiesību par savām attiecībām, kāpēc cilvēki nodzeras un tā varētu turpināt un turpināt. Tās ir tēmas, par kurām ģimenes lokā cilvēki runā, taču līdz šim nav uzdrošinājušies par to stāstīt plašāk  un meklēt risinājumus. Katrā Runāsim atklāti raidījumā vadītājas K.Gulbes uzmanības lokā nonāks viens stāsts jeb viena attiecību problēma, kas jāatšķetina.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [105] ››
Dr Purva Pius 08.06.2015 12:02
Hello everyone am here to testify how i got my loan from Dr Purva Pius. after i applied several times from various loan lenders who claimed to also testify right in this forum,i thought the testimonies where real and i applied but they never gave me loan. I was in need of an urgent loan to start a business and i applied from various loan lenders who promised to help but they never gave me the loan.Until a friend of mine introduce me to Dr Purva Pius. who promised to help me and indeed he did as he promised without any form of delay.I never thought there are still reliable loan lenders until i met Dr Purva Pius,who are indeed helped with the loan and changed my belief.I don't know if you are in any way in need of a genuine and urgent loan,free feel to contact Dr Purva Pius via his email(urgentloan22@gmail.com) Thank you may God bless you

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss