Lingita saslimusi ar zvaigžņu slimību un mētā no sevis baigo zvaigzni - FOTO

Aizvadītajā nedēļas nogalē izlaidumu laiks bija daudzās augstskolās, tostarp arī mācību iestādē «Turība». Starp bakalauru sveicējiem žurnāls »Vakara Ziņas« pamanīja arī pašmāju «Playboy» modeli Lingitu Linu Bopulu – meitene bija ieradusies sveikt savu bērnības draugu Jāni Bukšu.

Lingita saslimusi ar zvaigžņu slimību un mētā no sevis baigo zvaigzni - FOTO
Komentāri[227] Bilžu galerija[3] 15.06.2013 14:29

Tērpusies svinīgā baltā kleitiņā ar dziļu dekoltē augstskolas «Turības» izlaidumu 8. jūnijā apmeklēja pašmāju «Playboy» modele Lingita Lina Bopulu.

Pēc svinīgās daļas meitene augstskolas dārzā bija redzama piekļāvusies mīļi klāt kādam no jaunajiem bakalauriem, kas ne pēc brāļa, ne radinieka neizskatījās.

«Es nevēlos neko jums komentēt, man publicitāte nav nepieciešama,» vaicāta par izlaiduma apmeklēto draugu, pēcāk sarunā »VZ« atcirta Bopulu.

Diezgan interesants paziņojums, ja ņem vērā to, ka Lingita līdz šim parādījusies apritē vispār tikai pēc tam, kad piedalījusies šovā «OKartes skatuve», kur dalībnieku sastāvā ilgi nenoturējās, bet pēc tam spējusi sevi pozicionēt tikai ar savas kailās miesas demonstrēšanu žurnālos...

Kā noskaidroja »VZ», meitenes sveicamais ir Jānis Bukšs, un abi esot pazīstami jau no bērnības. Puisis šobrīd dzied gospeļu korī un ar Bopulu iepazinies bērnībā, apmeklējot vienu mūzikas skolu. Interesanti, ka Bukšs ir no Bauskas un bērnībā ir mācījies vienā klasē kopā ar LNT šovā «OKartes skatuve» iepazīto dziedātāju Sabīni Berezinu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [227] ››
duvks 05.03.2014 12:00
izcila skaistule pārsit visas konkurentes Lingita ģērbjas tiešām skaisti un burvīgi dzied žilbinoša princese trūkts vārdu.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss