"Fonofest" pārtrauc darbību VIDEO

Pēc aizvadītām astoņām vasarām, mūzikas un sporta festivāla "Fonofest" rīkotāji nāk klajā ar lēmumu pārtraukt festivāla organizēšanu.

"Fonofest" pārtrauc darbību VIDEO
Komentāri[1] 22.01.2013 10:18

"Fonofest" savu darbību aizsāka 2005. gadā kā rezultāts nelielas Cēsu jauniešu grupas hobijam organizēt koncertus. Pēc astoņiem nepārtrauktiem darbības un attīstības gadiem, festivāls Latvijas vasaras notikumu vidū bija ieņēmis stabilas pozīcijas, katru gadu piesaistot ar vien plašāku klāstu populāru mūziķu, kā arī apmeklētāju tūkstošus.

""Fonofest" ir spējis veiksmīgi noturēt savu izaugsmes gaitu, katru gadu paplašinot pasākuma vērienu, 2012. gadam kļūstot par visveiksmīgāko. Pie tā arī esam izlēmuši apstāties," 22.janvāra rītā izplatītajā video paziņojumā vēstīja festivāla organizators Lauris Sildniks.

Lēmums pārtraukt festivālu nav bijis viegls un nācis ilgu pārdomu rezultātā. Ar patiesu lepnumu un prieku varam atskatīties uz paveikto, lai teiktu lielu paldies visiem, kuri ir piedalījušies ballītē astoņu fantastisku gadu garumā. Tomēr "Fono" radošā komanda neplāno sēdēt mājās, un jau drīzumā cer sagādāt pārsteigumus Cēsu "FonoKlubā", kā arī domāt par jaunām attīstības iespējām nākotnē.

Atgādinām, ka 2012. gadā "Fonofest" norisinājās tradicionāli jūlija otrajā nedēļas nogalē - 13. un 14.datumā, "Uplandos" pie Cēsīm.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
lelde 22.01.2013 17:48
paldies sim pasakumam par kopaa pavaditajam vasaraam

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss