Ieva Sutugova piedavā Ziemassvētku koncertu "Šai naktī"
Tā vien gribas apstāties ikdienas skriešanā un ļauties svētku noskaņai. Katrs vēlas sajust svētku smaršu, piparkūku garšu, mīļa cilvēka glāstu un noticēt svētku brīnumam.

Kopā ar jums svētku brīnumam palīdzēs noticēt arī dziedātāja Ieva Sutugova, kura kopā ar pavadošo grupu tieši šogad, 19. Decembrī, pulkstens 19:00, Ādažu kultūras centrā vēlas radīt Ziemassvētku sajūtu. Koncertā varēs dzirdēt gan latviešu, gan ārzemju komponistu Ziemassvētku dziesmas, bet koncerta otrajā daļā, kuras nosaukums ir "Dziesmas sajūtām", mūziķi iepriecinās ar dažādām kompozīcijām, kas vēstī par svētkiem, cerību, par mīlestību un sapņiem. Dziesmas, kurām var dziedāt līdz un kuras ļauj gremdēties atmiņās.
"Šajā koncertā varēs dzirdēt īsto mani, dziedāšu tā, kā pašai no sirds patīk," smej dziedātāja. Koncerta veidošanā Ievai palīdz viņas uzticamā komanda un lielu paldies Ieva saka saviem atbalstītājiem - Ādažu Kultūras centram, Latvijas Radio 2, elektriskajiem kamīniem Baltic Smile, Bitītes Dāvanām, Sandras Piparkūkām, AWX studijai un dizaina studijai AGITA.

Sutugova dāvinās ne tikai neaizmirstamu koncertu, bet arī mazu, mīļu, sirsnīgu dāvaniņu katram apmeklētajam, lai arī, aizejot mājās, katrs varētu tur ienest kaut ko no Ziemassvētku brīnuma!
Uz skatuves Ievai palīdzēs pavadošā grupa: Jānis Miltiņš (taustiņinstrumenti), Jānis Lācis (ģitāra), Valters Sprūdžs (basģitāra), Uģis Eihvalds (bungas), Laima Miltiņa un Elīna Čampere (vokāls), kā arī īpašā viešņa - Ievas skatuves kolēģe, labs draugs un vienkārši jauks cilvēks - Zane Gudrā, ar kuru Sutugova kopā dzied grupā Sīpoli.
Biļetes no 3 Ls līdz 6 Ls, "Biļešu Paradīze" kasēs, internetā www.bilesuparadize.lv un Ādažu kultūras centra kasē.