Īsi pirms fināla šovu pamet Sandija Vīgante

Šova „Okartes skatuvi 2” šovakar pameta dzīvespriecīgā gaišmate Sandija Vīgante. Balsojumā ar 3131 balsīm triufēja Jānis Buķelis.

Īsi pirms fināla šovu pamet Sandija Vīgante
Komentāri[88] 05.05.2012 22:13

Pēc vakardienas koncerta kļuva zināms, ka uz izbalsošanas svītras jāsēžas Kašeram un Sandijai Vīgantei. Par iekšējā balsojuma upuriem kļuva Jānis Buķelis un Kristaps Pujāts.

 

Buks uzskata, ka par viņu iekšējā balsojumā balsoja tie, kuri no viņa baidās. „Mūziklā būs jādzied visāda veida dziesmas,” sacīja Marta Ritova, kura neslēpa, ka balsoja par Jāni Buķeli.

 

Arī Mārtiņš Ruskis neslēpa, ka balsojis pret Jāni Buķeli. Buks gan nepiekrita saviem kolēģiem. „Esmu dziedājis dažādas dziesmas,” sacīja dziedošais Buķelis.

 

Ruskis otru balsi atdevis pret Oskaru Deigeli. „Es uzticējos savai intuīcijai,” savu balsojumu pret Buku pamatoja Sandija Vīgante.

 

Sabīne Berezina nobalsoja pret Ruski. „Sabīne bieži pret mani balso,” sacīja Mārtiņš.

 

„Pēdējā laikā pieklibo dziedāšana,” savu balsi pret Pujātu pamatoja Marta Ritova.

 

„Bukam pārmet to, ka viņš pieturas pie viena stila... Bet vismaz viņam ir savs stils,” sacīja Guntars Račš, kurš imunitāti nepiešķīra.

 

„Super! Talantīga, foršs cilvēks,” tā par Sandiju teica Kašers. „Nevajadzēja riskēt! Es priekšnesumu veidoju, kā es vēlos,” savu neveiksmi koncertā skaidroja Kašers.

 

„Buķelim ir jāuzvar!” sacīja Jānis. „ Kāds mainīties? Operu dziedāt?” jautāja Buķelis.

 

Kristaps Pujāts neslēpa, ka pēdējās nedēļās zudusi attīstība. „Es zinu kāpēc, bet nevēlos atklāt,” noslēpumaini piebilda Pudža.  

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [88] ››
RUNCIS 08.05.2012 07:45
patiesībā Sandijai ir labākais balss materiāls no visām dāmām un profesionālākais :) Sabīne dzied krimināli un Marta patiesībā ari...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss