Kramiņš soda Sandiju ar 3 un sūta mājās atpūsties (FOTO)

Šova „Okartes skatuve 2” ceturtdaļfināls aizvadīts Guntara Rača zīmē. Uz izbalsošanas svītras rīt sēdīsies Kašers un Sandija Vīgante.

Kramiņš soda Sandiju ar 3 un sūta mājās atpūsties (FOTO)
Komentāri[89] Bilžu galerija[6] 27.04.2012 23:02

Šova vadītāja Māra Zālīte atklāja, ka Gunts Račs esot uzrakstījis vairāk kā 1300 dziesmām tekstus. Dalībniekus vērtēja Uldis Marhilēvičs, Elita Mīlgrāve un Edgars Kramiņš.

 

Kā pirmais uz skatuves kāpa Toms Bokums. „Jācīnās arvien spēcīgāk. Lietā jāliek fantāzija,” tā vaiņodnieks. „Dziesma tapusi agrā jaunībā. Dziedājums spēcīgs. Pietrūka variācijas,” tā Marhilēvičs. „Pietrūka krāsas. Labi, ka saglabājāt liepājnieku izrunu,” sacīja Mīlgrāce. „Tu esi apstājies,” tā Kramiņš.

Vērtējums:7,8,6

 

Pēc tam dziedātāja Mārtiņš Ruskis. „Sejā prieks neparādījās nevienu brīdi,” sacīja Elita. „Galvenā problēma ir tā, ka tu uz skatuves nedomā... Labi, ka esi sācis domāt,” tā Edgars. „Pārāk naturāli. Tava seja ir pārāk svaiga, nesakrita ar to, par ko dziedi,” piebilda Uldis.

Vērtējums:8,9,8

 

Kā trešais dziedāja Kašers. „Tu esi interesanta personība. Jāuzmanās ar repertuāru. Tev vokāls nav spēcīgākā puse, taču jānāk un jādzied,” sacīja Uldis. „Mani samulsināja dziesmas izvēle. Diezgan liela pretruna... Tu esi savādāks. Bija pretrunas,” sacīja Mīlgrāve. „Tev šovā jāpaliek! Šoreiz bija neveiksmīga reize,” sacīja Kramiņš.

Vērtējums:7,7,8

 

Oskars Deigelis uz skatuves kāpa ar jaunu frizūru, kuru bija „paslēpis” zem cepures. Pproblēmas netiek uzlabotas,” tā Kramiņš. „Es nenoticēju. Pietrūka izdomas,” sacīja Mīlgrāve. „Man patika tava dziļā sajūta par tekstu. Man šķita, ka tu nemelo. Vokālam ir mīnusiņi,” piebilda Uldis.

Vērtējums:7,8,6

 

Piektā skatītājus priecēja Sabīne Berezina. Elita Mīlgrāve bija stāvā sajūsmā. „Tas ir tavs ceļš. Pietrūka dejošana kopā ar meitenēm,” tā Uldis. „Tu esi ļoti uzcītīga, bet vokāli nav labi. Nedrīksti bojāt cilvēku domas par labu vokālu,”  tā Kramiņš.

Vērtējums:9,10,7

 

Marta Ritova dziedāja sestā. „Tu izvēlies dziesmu, kas ir ļoti sarežģīta. Tas nav joks! Tu vienkārši dziedāji, lai nodziedātu,”sacīja Uldis. „Man arī likās, ka tev ir grūti dziedāt,” piebilda Elita. „Skatītājs nedrīkst sajust grūtumu,” tā Kramiņa kungs.

Vērtējums:9,8,8

 

 

Pēc tam skatītāju priekšā stājās Sandija Vīgante. „Ļoti daudz netīrības. Augšas šķības. Priekšnesumam nesaskatīju sakaru,” sacīja Uldis. „Tu vairāk nodarbojies ar sevi. Nejutu no tevis starojumu. Nevaru pieņemt kāpšanu ar kājām uz galda,” tā Mīlgrāve. „Tu neņem galvā nevienu aizrādījumu,” sacīja Kramiņš, kurš uzskata, ka Sandijai jādodas uz mājām, lai atpūstos.

Vērtējums:7,7,3

 

Pirmspēdējais uzstājās Jānis Buķelis. „Tā ir tava dziesma,” sacīja Elita, kurai šoreiz netraucēja, ka Buķelis uzkāpa uz galda. „Bez teātra! Man patika,” tā Uldis.

Vērtējums:10,10,10

 

Pēdējais uz skatuves kāpa Kristaps Pujāts. „Man bija tāda sajūta, ka uzvedies kā tapieris,” sacīja Elita. „Tev vajag domāt par darbiem, kuri ir tieši tev. Šoreiz augšas bija netīras,” sacīja Uldis. „Vai dziesma bija par siermaizi?” jautāja Kramiņš.

Vērtējums:7,7,7

 

Kopvērtējums:

1. Marta Ritova

2. Jānis Buķelis

3. Sabīne Berezina

4. Kristaps Pujāts

5. Mārtiņš Ruskis

6. Oskars Deigelis

7. Toms Bokums

8. Kašers

9. Sandija Vīgante

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [89] ››
operas spoks ... 29.04.2012 06:30
he vecais Kramiņš aplauzās ! Sendijai galveno lomu mūziklā !

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss