Šovu pamet Martas Ritovas kritizētais Oskars

Šova „OKartes skatuve 2” sestdienas izbalsošana sākās ar intrigu, jo Māris Grigalis negaidīti paziņoja, ka, iespējams, izies divi dalībnieki. „Es jau vairākkārt esmu teicis, iespējams, kaut kad spēles laikā, spēles noteikumi varētu mainīties,” tā Grigalis.

Šovu pamet Martas Ritovas kritizētais Oskars
Komentāri[81] Bilžu galerija[7] 24.03.2012 22:15

Uz izbalsošanas strīpas šoreiz sēdās Kašers, jauniņais Oskars Dombrovskis un iekšējā balsojuma upuris dziedošais ugunsdzēsējs Jānis Buķelis. Šovu pameta Oskars.

 

„Melnā kaste” atklāja, ka pret Jāni Buķeli balsoja Sabīne. „Tāpēc, ka man ar Buķeli nav sastumtas gultas kopā. Īstenībā tāpēc, ka viņš bija desmitais,” tā Sabīne.

 

Antra arī pret Buku. „Es nedomāju, ka viņš ir vājākais. Pēdējās nedēļās viņš izskatās padevies,” tā Antra.

 

Arī Kristaps Pujāts balsoja pret Buķeli. „ Man viņa priekšnesums šķita garlaicīgs,” tā Pudža.

 

Kristīne Šomase balsoja pret Buku. „Bija grūti izlemt. Es vienmēr

rakstīšu desmito vietu,” tā Kristīne.

 

Sandija pret Buķeli. „Viņam zudis entuziasms,” tā Vīgante. Pret Pudžu nobalsoja Toms. „Man patika Buķela priekšnesums. Vājš likās Kristapa priekšnesums,” tā Toms.

 

Oskars nobalsoja pret Jāni Buķeli. „Pilnīgs vājprāts!” piebilda Jānis Buķelis. Pret Stafecku nobalsoja Oskars. Viņam nepatika, ka Antra intervijās barga bijusi pret Lingitu. Kašers balsoja pret Buku. „Tā nav nodevība. Tāpēc, ka viņš jūtas noguris,” pamatoja Kašers.

 

Pret Pujātu nobalsoja Buks. Arī Mārtiņš Ruskis balsoja pret Buku, bet Marta pret Tomu Bokumu, kurai viņš šķiet garlaicīgs.

 

„Protams, ka es gribu mājās, taču es gribu arī piektdienas,” tā Buks.

 

Jāteic, ka šova žūrijas vadītājs Guntars Račs neslēpa, ka ir kritiski noskaņots pret Lingitu un Lieni Brikousku, kuras neizmantoja likteņa piespēlēto iespēju. Račs arī neslēpja, ka neviens no dalībniekiem, kuri izgājuši no šova, nav spējuši sevi realizēt un pierādīt.

 

Buķelis neslēpa, ka būtu gatavs savu vietu atdot Kašeram. „Gribu atvainoties, ka sēžu šeit jau piekto reizi. Kā būs, tā būs,” sēžot uz izbalsošanas strīpas sacīja Kašers. Šovā ienāca dziedātāja Crystal  jeb Kristīne Miljone.  

 

 

Lielākās pretenzijas pret Oskaru bija Martai Ritovai

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [81] ››
To 27.03.2012 18:30
tu pajautā Račam.
_____________

Nu nebija jānāk uz šo šavu pilnīgi bez kāda muzikālās izglītības pamata.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss