Aptauja: Brikouska šonedēļ pametīs šovu

Vairums Vipi.lv lasītāji domā, ka jaunizceptā seksa dīva Liene Brikouska šonedēļ pametīs šovu "OKartes skatuve 2".

Aptauja: Brikouska šonedēļ pametīs šovu
Komentāri[9] 16.03.2012 10:52

206 lasītāji uzskata, ka Liene Brikouska no šova izlidos jau pirmās nedēļas noslēgumā.  125 nesaprot, kāpēc viņa vispār atkal tika aicināta piedalīties. Par to, ka Lee noturēs šovā ir pārliecināti 52 ļaudis.

Iespējams, brīnumainākais un patiesi sirdi aizkustinošākais 20. gadsimta kinostāsts jaunās krāsās iemirdzēsies OKartes skatuves koncertā piektdien pulksten 20:40!

Paredzams, ka piektdienas vakars izvērtīsies īpaši emocionāls un aizraujošām melodijām bagāts, jo dalībnieku izpildījumā dzirdēsim leģendārās kinofilmas mūziklu. Dalībnieki izpildīs mūzikla dziesmu versijas latviešu valodā, kuru libretu rakstījis šova repertuāra direktors un neskaitāmu hītu tekstu autors Guntars Račs.

Šova dalībnieki atzīst, ka viens no viņu lielākajiem sapņiem ir spēlēt mūziklā. Tieši filma „Mūzikas skaņas” daudzus pamudinājusi cīnīties par šo sapni.

Mārtiņš Ruskis izpildīs, iespējams, visu laiku leģendārāko kinofilmas dziesmu "Ēdelvaiss". Puisis atzīst, ka viņam šis koncerts būs īpašs pārbaudījums, jo nolēmis riskēt un uzstāties bez pavadošā sastāva. „Neskatoties uz to, ka pēdējā laikā dziesma kļuvusi par romantisku skaņdarbu, es atgriezīšos pie pirmsākumiem - šo dziesmu dziedāšu patriotiskā stilā, tāpat kā autentiski tas tiek darīts filmā,” saka Mārtiņš Ruskis.

Sabīnei Berezinai dalība mūziklā ir īpaša privātu iemeslu dēļ, jo viņa tā jūtas vēl tuvāka ar savu mīļoto - šova dalībnieku Kristapu Pujātu.

Lai gan dalībnieki šīs piektdienas koncertu gaida īpaši, šova repertuāra direktors Guntars Račs ir sabijies: „Šis koncerts ir īpašs izaicinājums gan jaunajiem dziedātajiem, gan mūziķiem, gan žūrijai. Nedēļas laikā sagatavot dziesmas no mūzikla „Mūzikas skaņas” nav joka lieta pat pieredzējušiem dziedātājiem. Turklāt šajā mūziklā ir gan visiem pazīstamas, gan arī mazāk zināmas dziesmas, kuras izpildīt vienmēr ir riskanti. Es ceru uz TV skatītāju sapratni, ja tomēr viss neizdosies, kā iecerēts. Taču tikai šādā veidā, uzstādot arvien augstākus mērķus, var sasniegt labus rezultātus. Jebkurā gadījumā mūs sagaida muzikāli bagāts piektdienas vakars. Lai arī daži no jauniešiem ir pamatoti nobijušies par saviem priekšnesumiem, es ticu, ka viņiem izdosies, jo tieši mūzikls ir tas formāts, kas viņiem jāapgūst.”

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
ēdelvais 17.03.2012 00:22
Lienei noteikti ir laba balss un uz skatuves viņa arī prot uzvesties ...

Un noteikti ir pārāka par Rača antrām un martām un ko tur vēl ...


Tikai domāju ka šova vadība un pārējie dalībnieki viņu centīsies izmest no šova šonedēļ ...

Tāpēc ka rača balagānā jau lomas ir sadalītas antra ar šļupstošo dikciju ir primadona, out of touch martai trešā vieta .

kokainais šlāger dziedātājs ruskis siržu lauzējs utt ...

Ja kāds cits dalībnieks kā Lingita maina šo kārtību un ir pirmajās vietās tad jāmet laukā .


Turklāt šajā Lienes gadījumā iespējams arī viņa pati nevēlas piedalīties tajā mazgadīgo klaunādē ...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss