Lūriņš par Berezinu:"Šī meitene varētu dziedāt kādā klubā"

„Apsveicu sliktā nozīmē. Esat viena no nebrīvākām meitenēm šovā. Esat aizslēgta telpa. Šī meitene varētu dziedāt kādā klubā. Parādiet man viņu pēc gada,” par Sabīni Berezinu teica Valdis Lūriņš.

Lūriņš par Berezinu:"Šī meitene varētu dziedāt kādā klubā"
Komentāri[160] 09.03.2012 22:49

OKartes skatuve 2 dalībnieki uzstājās ar Latvijā zināmiem mūziķiem. Žūrijā šoreiz bija Guntars Račs, Gunta Līdaka un Valdis Lūriņš.

 

Kašers un LieneCandy šovakar uzstājās pirmie. „Vienmēr ir prieks satikt sen zināmus cilvēkus,” sacīja Liene.

„Kaspars ir audzis. Attīstījis savas vokālās dotības,” sacīja Račs. „Puisis ir ļoti smuki saģērbies. Liene tev ļoti palīdzēja, tu ļoti gribēji,” tā Gunta. „Man liekas, ka Jums (Kaspar) ir ļoti pareiza āriene, bet traka iekšiene,” piebilda Lūriņš.

Vērtējums – 8,9,8

 

Otrie uz skatuves kāpa Oskars Deigelis un Samanta Tīna. „Pretpoli pievelkas,” piebilda Oskars. „Savdabīgs risinājums, jo tā nedrīkst,” sacīja Gunta. „Puisis iekšēji kaut ko risina. Remdens miers,” sacīja Lūriņš. „Tīri muzikāli labi saderējāt. Kad es augu, tādas skolotājas nebija,” sacīja Račs.

Vērtējums – 8,9,9

 

Kristīne Šomase un Miks Dukurs uzstājās kā trešie. „Mēs abi dziesmu dziedam caur sirdi,” sacīja Šomase.

„Kas attiecas uz pozitīvām lietām, spējat ātri savākties,” tā Valdis. „Tu biji drosmīga. Dziesmu iemācījies divu dienu laikā,” sacīja Račs. „Traucēja kurpes, tas bija redzams,” piebilda Līdaga.

 Vērtējums – 8,9,8

 

Ceturtie uz skatuves kāpa Jenny May un Rikardions. „Mūsu abu dziedājums liek smaidīt,” tā Rikardions. „Jauns duets ir dzimis! Pēc sava rakstura saderējāt,” sacīja Račs. „Viens otru esat sajutuši,” sacīja Līdaka. „Jūs esat ārkārtīgi slinks. Mūziklā jūs neredzētu pat trešajā rindā,” tā Valdis.

Vērtējums – 8,9,7

 

Kristaps Pujāts dziedāja ar Aiju Andrejevu. „Sajūtas ir interesantas. Aija ir ļoti spilgta persona,” sacīja Pudža. „Jo vairāk ieliksiet savu iekšējo pasaule, jo būsiet interesantāks,” sacīja Valdis. „Versija ļoti laba,” tā Guntars.

Vērtējums – 9,10,9

 

Sestā uzstājās Marta Ritova un Ivo Grīsniņš Grīslis. „Ļoti izjusti. Izskatīgs pāris,” sacīja Gunta. „Man dziesma patika labāk nekā oriģināls,” piebilda Račs. „Martai ir labas dotības, ir laba dramatisma izjūta. Taču liekas, ka jums ar muguru kaut kas nav kārtībā ” piebilda Lūriņš.

Vērtējums – 9,10,9

 

Šova skatuvi iemēģināja arī Igo Fomins. Viņš dziedāja kopā ar Antru Stafecku. „Mums ir bijis tikai viens mēģinājums,” piebilda Igo. „Tas bija lieliski,” sacīja Račs. „Antrai ir laba balss. Dvēseli neredzēju. Jums traucēja priekštati. Bija tāda sajūta, ka skatos uz modes lapas modeli,” tā Valdis.

Vērtējums – 10,10,9

 

Mārtiņš Ruskis uzstājās kopā ar Agnesi Rakovsku. „Man sapņos nebija rādījies šāds duets,” sacīja Račs. „Mārtiņam ir patīkama vīrišķība, taču jāstrādā ar ķermeni. Uz skatuves ķermenis izskatās vājš,” tā Lūriņš.

Vērtējums – 9,10,8

 

Koncertu turpināja Toms Bokums un Paula Dukure. „Sadziedāties bija pārsteidzoši viegli,” tā Paula. „Tas bija spožs Paulas priekšnesums. Puisis palika ēnā,” tā Gunta. „Tomam bija jāvelk līdzi. Nespēj vēl brīvi justies augšējās notīs,” tā Račš. „Man šķiet, ka Toms dzied tikai notis. Te runa ir par iekšējo pasauli,” piebilda Valdis.

Vērtējums – 8,9,8

 

Nikolajs Puzikovs un Sandija Vīgante dziedāja nākošie. „Man prieks, ka uz skatuves varēšu kāpt ar vienu no saviem draugiem,” sacīja gaišmate. Sandijas vizuālās izpausmes ir diezgan briesmīgas. Tā uzskata Lūriņš.

Vērtējums – 10,10,8

 

Koncertu turpināja Sabīne Berezina un Ivo Fomins. „Enerģijas tik daudz, ka elektrību var ražot,” tā Gunta. „Apsveicu sliktā nozīmē. Esat viena no nebrīvākām meitenēm šovā. Esat aizslēgta telpa. Šī meitene varētu dziedāt kādā klubā. Parādiet man viņu pēc gada,” par Sabīni Berezinu teica Valdis Lūriņš.

Vērtējums – 9,10,8

 

Anmary un Jānis Buķelis dziedāja pēdējie. „Jūs bijāt brīnišķīgi,” tā Gunta. „ Nebrīvības etalons. Tāda sajūta, ka skatos uz onkolīti. Pieslēdz domāšanu,” tā Lūriņš par Jāni. „Balss labi saskanēja,” tā Račs.

Vērtējums – 10,10,8

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [160] ››
bingo 14.03.2012 23:44
dingo/ 11.03.2012 8:39
nu apnikusi tu jau ar savu lingitosu...nu neceri, ka atpakaļ tiksi..

--------

Lābāk jau Lingitu nekā skatīties uz tiem atpalikušajiem retardiem ...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss