Račs slavē Sandiju, kura vokāli ir spēcīgāka par Kiviču

Visi šova „OKartes skatuve” dalībnieki joprojām cīnās par galveno lomu mūziklā. Žūrijā šodien strādāja Guntars Račs, Lauris Reiniks un Kristaps Tālbergs.

Račs slavē Sandiju, kura vokāli ir spēcīgāka par Kiviču
Komentāri[98] 02.03.2012 22:38

Pirmais šoreiz uzstājās Kristaps Pujāts. „Dziesmu sagatavoju dušā. Būs jūtams trakais liepājnieks,” sacīja Pudža.

 

„Tu vienkārši pats esi otrādi, žakete ir pareizi. Sāc atgādināt Igo jaunībā,” sacīja Račs. „Dziesma vairāk paredzēta teātra izrādei,” tā Lauris. „Baigi spēcīgā balss, pieliec klāt bekvokālu,” piebilda Kristaps.

Vērtējums –9,9,9

 

Sabīne Berezina šoreiz izpildīja māsas dziesmu. „Mēs abas nodarbojamies ar mūziku, bet pirmoreiz izpildīšu māsas komponētu dziesmu,” tā Sabīne.

„Skaisti, melodiski. Panti patika daudz labāk nekā piedziedājums,” tā Reiniks. „Komplimenti māsai. Dziesma ir hīts,” sacīja Tālbergs.

Vērtējums – 9,9,9

 

Trešais uzstājās dziedošais ugunsdzēsējs Jānis Buķelis. „Dziesma ir par to pašu mīlestību,” sacīja Buķelis.

„Reāls Buks!” sacīja Račs. „Žēl, ka man nav garu matu. Baigi labs gabals,” sacīja Kristaps. „Baigi daudz piedziedājumu, dziesma apnika,” piebilda Reiniks.

Vērtējums – 8,7,10

 

Pēc reklāmas pauzes uz skatuves kāpa šova mačo puika Rikardions. „Mīlestība var būt arī skarba. Sajūtas atgriežoties šovā nav mainījušās,” sacīja Rikardions.

„Pamatīga zaļumballe. Uz skatuves jūties ērti,” tā Kristaps. „Māki sastrādāties ar publiku. Vienmēr jau no kaut kā sanāk ietekmēties, šajā gadījumā no Raimonda Paula,” sacīja Reiniks.

Vērtējums – 8,8,9

 

 

Piektā dziedāja Sandija Vīgante. „Šo dziesmu sarakstīja Andris Kivičs,” piebilda simpātiskā gaišmate.

„Patīkams balss tembrs, dziesma eirozīviska,” tā Reiniks. „Paņēma uz masu. Man liekas, ka tavai balsij varētu būt interesantākas dziesmas,” tā Kristaps. „Tu vari daudz vairāk izdziedāt par Andri Kiviču. Tu vari labāk par Andri,” sacīja Račs.

Vērtējums -7,8,8

 

Pēc tam dziedāja Marta Ritova. „Dziesma tapusi šovā, respektīvi, pēc Madry izbalsošanas,” sacīja Marta.

„Man likās interesanti... Atļāvies darīt lietas, ko negaidīju,” tā Račs. „Tev šis stils piestāvēja. Melodija bija stiprāka par vārdiem. Tāda sajūta, ka dziesma tulkota no angļu valodas,” tā Reiniks.

Vērtējums – 8,8,9

 

Piektdienas koncertu turpināja Oskars Deigelis. „Iespējams, ka dziesmā atradīsiet arī sevi,” piebilda Oskars. „Šis bija viens no taviem labākajiem priekšnesumiem,” sacīja Račs. „Vai man tā melodija patika?” sacīja Reiniks. „Gribējās vēl lipīgāku meldiņu, bet vārdus vajag rakstīt precīzākus” uzsvēra Tālbergs.

Vērtējums - 8,8,8

Septīto koncertu turpināji Lingita. „Lai Dievs man palīdz nospēlēt šo spēli, ticiet lūgšanu spēkam,” tā Lingita.

„Kaut kas ar to dziesmu nebija totāli kārtībā,” tā Račs. „Man gan patika – īpaši sākums un ideja. Ļoti simpātiski,” tā Lauris. „Man liekas, ka vajag rakstīt dziļāk, drošāk. Teksti bija pavirši,” piebilda Kristaps.

Vērtējums – 6,8,7

 

Mārtiņš Ruskis uzstājās devītais. „Pēc pauzēm turpinās pakāpieni uz augšu,” sacīja Ruskis. „Forša balss,” tā Kristaps. „Tādas dziesmas ir daudzām jaunajām grupām,” sacīja Reiniks.

Vērtējums – 8,8,9

 

Māras Zalītes mīļais Kašers dziedāja pēc tam. „Jauks priekšnesums, bet... deja bija atsevišķs priekšnesums. Vibrato tāds dabīgs,” sacīja Račs. „Veiksmīgi tika piemeklēts šovs... Mūzika papildināja deju,” sacīja Reiniks. „Bekvokāls palīdzēja. Tieši vietā. Piedziedājums ļoti feins,” sacīja Kristaps.

Vērtējums – 9,9,9

 

Koncertu turpināja Toms Bokums, kurš draudzenei atzinās mīlestībā. „Jums nebija kautiņš. Esmu vīlies!,” Grigalim jautāja Račs. „Dziesma ir pelnījusi otro iespēju,” piebilda Guntars. „Šī dziesma ir ok,” sacīja Lauris.

Vērtējums – 8,9,8

 

Pēdējā uzstājās Antra Stafecka. „Man šausmīgi grūts uzdevums - nepārslavēt. Noticēju! Esi īsts mākslas darbs,” sacīja Račs. „Tas bija – WOW! Spēcīgi, oriģināli, pārliecinoši,” sacīja Lauris. „Tev ir vieta uz skatuves,” piebilda Kristaps.

Vērtējums – 10,10,10

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [98] ››
murgs 03.03.2012 23:41
dziesma eirozīviska,” tā Reiniks
Esmu vīlies!,” Grigalim jautāja Račs.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss