Laurai Railai raudāšana nepalīdzēja; Rikardions atgriežas

Šovakar izbalsošanas krēslos sēdās Oskars Deigelis un Kašers, kā arī iekšējā balsojuma upuris Laura Raila. Lielā izbalošana liktenīga izrādījās šova "OKartes skatuve" jaunpienācējai Laurai.

Laurai Railai raudāšana nepalīdzēja; Rikardions atgriežas
Komentāri[79] 25.02.2012 22:11

„Katram jums ir jācīnas par savu vietu uz skatuves. No manas puses būtu negodīgi kādam piešķirt imunitāti,” sacīja Guntars Račs.

 

„Es negribētu šo ceļu tik ātri beigt,” raudot sacīja Laura Raila. „Sapratu, ka man ir ļoti spēcīgi konkurenti. Man arī ieteica kardināli mainīt izskatu. Tagadējais tēls ir baigi riskants. Cilvēki nesaprot. Es gribu iedvesmot citus, lauzt sevi. Neklausīties citos,” sacīja Kašers.

 

„Paldies visiem skatītājiem par atbalstu. Esmu pateicīgs, ka man ir bijusi iespēja būt šajā šovā. Tikai tagad tā pa īstam sāku atvērties,” sacīja Oskars. „Pirmajās divās nedēļās šķita, ka atbraucis parasts puišelis no Madonas patusēt. Tagad viss ir mainījies. Oskars ir ļoti mainījies. Viņš ir gatavs cīnīties,” Deigeli aizstāvot sacīja Antra.

 

„Ar katru priekšnesumu laužu rāmjus. Kopā ar pārējiem mācos. Šī ir brīnišķīga iespēja. Šobrīd izdzīvoju savu dzīves sapni. Ir grūti,” sacīja Kašers.

 

ŠOVU PAMETA

 

„Es vadījos pēc mirkļa sajūtas, tāpēc uzrakstīju Lauras vārdu,” tā Ruskis. „Kaut ko tādu gaidīju. Gribēju, gribu palikt šovā. Skatuve ir tas, kas man patīk. Būtu skumji pamest šovu. Kurš negrib piepildīt savu sapni?” jautāja Laura un piebilda, ka nevēlas iziet pirmajā nedēļā. 

 

Šovā atgriezās Rikardions jeb Rihards Millers. Viņa mērķis beidzot  dabūt sievu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [79] ››
Būtu nu labāk 27.02.2012 17:52
viņš palicis savos lauku kultūras namos.
Tik daudz jēlību nav dzirdēts sešas nedēļas, bet septītajā - lūdzu, Rikardions ar visu savu rupjo muti klāt gan!
Administrācijai nāksies viņam aizrādīt!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss