Pirmoreiz festivālā “Erots” piedalīsies klauni (FOTO)

Pirmoreiz festivālā “Erots” piedalīsies klaunu duets Sisters Jackass no Baltkrievijas, kas uz seksa tēmu piedāvā paraudzīties no komiskās puses, festivāla apmeklētājiem dāvājot jautrības mirkļus.

Pirmoreiz festivālā “Erots” piedalīsies klauni (FOTO)
Komentāri[2] Bilžu galerija[3] 19.01.2012 10:15

Klaunu duets Sisters Jackass, kas pazīstamas arī kā šovu duets “Антракт”, ir izveidots 2005. gadā un tajā darbojas divas jestras, ar labu humoru apveltītas dāmas, kuru šovi ir labi apmeklēti un novērtēti gan Baltkrievijā un Krievijā, gan arī citur Eiropā.

Sisters Jackass piedalījušās arī 2010. gadā populārajā Krievijas–Baltkrievijas parodiju projektā “Большая разница”, Slāvu kultūras festivālā Spānijā, kā arī uzstājušās kopā ar brāļu Balkansku cirku Bulgārijā.

Gada “karstākais” pasākums – “Erots 2012”

Kā zināms, 17. un 18. februārī Ķīpsalas hallē notiks erotikas festivāls “Erots 2012”. kas piedāvās plašu mīlas preču klāstu un sola krāšņu, erotikas piesātinātu, daudzveidīgu izklaidi, kuru varēs baudīt brīvā atmosfērā, gūstot jaunus, seksualitātes pārpilnus iespaidus. Apmeklētāji varēs baudīt pārsteigumiem pilnus slavenu pornozvaigžņu priekšnesumus, latviešu un ārzemju mākslinieku šovprogrammas, sieviešu un vīriešu striptīzšovus, modes skates, kā arī ekstrēmākus priekšnesumus asāku izjūtu cienītājiem. Arī paši apmeklētāji varēs “iekosties” erotikas pipariņā, piedaloties konkursos un citās aktivitātēs. Katru dienu pirmajiem 500 apmeklētājiem dāvanas no “Contex” un “Cēsu alus”! Ieeja no 18 gadu vecuma! Vairāk par festivālu un pārējiem festivāla māksliniekiem: www.erots.lv

Biļetes

Tikai pirmās 1000 festivāla biļetes Ķīpsalas hallē par rekordzemu cenu – tikai Ls 6,00! “Biļešu servisa” kasēs biļešu cena – Ls 7,00! Tuvojoties “karstajam” pasākumam, kā arī pasākuma laikā, biļetes, iespējams, kļūs dārgākas. Biļetes uz “Erots 2012” nopērkamas “Biļešu servisa” (www.bilesuserviss.lv) kasēs visā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, „Nordea” bankas bankomātos visā Latvijā, kā arī Ķīpsalas hallē (darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.30). Ieeja no 18 gadu vecuma!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
888 19.01.2012 11:12
vajadzētu būt gana jautri, ieraugot bildes jau tagad uzrāva smieklu

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss