Aicina pieteikties šovam „Pelnrušķīte”

LNT pavasara sezonas viens no jaunumiem - krāšņs un pārsteigumiem pilns realitātes šovs „Pelnrušķīte”.

Aicina pieteikties šovam „Pelnrušķīte”
Komentāri[11] 03.01.2012 11:10

Katras meitenes sapnis ir no pelnrušķītes kļūt par princesi. Taču, lai kļūtu par īstu princesi ir jāpiemīt tādām īpašībām kā sirds gudrība, erudīcija, labestība un smalkums. Ja Tev tādas ir, LNT aicina, nāc un piepildi savu sapni! Izdzīvo pelnrušķītes cienīgu stāstu! Šova dalībnieču atlase 9. janvārī pulksten 11:00, Elijas ielā 17, LNT studijā, Rīgā.

Gatavojoties šovam, LNT meklē 12 meitenes, vecumā no 18 līdz 35 gadiem, kuras ir gatavas pierādīt, ka viņām ir princeses raksturojošas īpašības - labestība, grācija, sirds gudrība, čaklums, erudīcija un smalkums. Ikvienu pelnrušķīti sagaida visdažādākie uzdevumi, kuros vajadzēs mācīties dejot, ģērbties un iziet sabiedrībā. Katrs no pārbaudījumiem būs pilns satraucošu un negaidītu pavērsienu, kuros pelnrušķītēm būs iespēja apliecināt savas īpašības un dotības, lai iemantotu ekspertu atzinību un izcīnītu uzvaru šovā!

Ja gribi piedzīvot ko neaizmirstamu, piedalies šovā „Pelnrušķīte”! Taču pirms tam izprintē un aizpildi pieteikuma anketu, kura ir pieejama LNT mājas lapā www.lnt.lv sadaļā „Pelnrušķīte”! Pastāsti par sevi, izcel savus talantus un dotības, pievieno fotogrāfiju un nāc uz šova atlasi jau 9. janvārī plkst.11:00, Elijas ielā 17, LNT studijā, Rīgā!

 

 

Piedalies un izdzīvo savu pelnrušķītes stāstu ar laimīgām beigām!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
Vai! 04.01.2012 20:54
Kā tur bija ar to šovu "Zelta caurums", vai kā viņu tur (kaut kas par līgavām)? Vai Tā izpendrotā Kokoričeva beidzot sev kādu sadabūja?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss