Dalībnieki uz "OKartes skatuves" kopā ar Lindu Leen

Jau šo sestdien, 29.oktobrī pulksten 20:35, tiešraidē kanālā LNT, izklaides kanālā LMK un www.lmk.lv notiks LMK un OKartes veidotā muzikālā šova "OKartes Skatuve" lielais koncerts. Šoreiz dalībnieki uz lielās skatuves kāps kopā ar šarmanto Lindu Leen.

Dalībnieki uz "OKartes skatuves" kopā ar Lindu Leen
Komentāri[1] 27.10.2011 12:42

Šonedēļ "OKartes Skatuves" dzīvoklī radošā sadarbībā vienojās šova dalībnieki un dziedātāja Linda Leen.

 Rūpīgi gatavojoties sestdienas koncertam, grupu repertuāram tika piemeklētas un pielāgotas sešas dziedātājas dziesmas: "Feel So Good", "Ir kāds", "Wild And Free", "I Was A Lonely Girl", "Stick Together" un "Freak". Tā, kā Lindas Leen repertuāru galvenokārt veido dziesmas angļu valodā, tad dalībniekiem, pēc pasaules hitu koncerta, atkal būs iespēja trenēt savu dziedājumu angļu valodai. Lai gan jaunie mākslinieki, sapņojot par starptautisku karjeru, parasti tieši raujas dziedāt angliski, profesionālam sniegumam nepieciešama ļoti laba dikcija un izruna. Linda Leen kā dziedātāja šajā ziņā ir perfekts piemērs visiem šova dalībniekiem un katram jaunajam mūziķim.

Sadarbība starp "OKartes Skatuves" dalībniekiem un Lindu Leen izvērtās produktīva un abpusēji iedvesmojoša. Dziesmas, kuras dalībnieki izpildīs koncertā, nebūt nebūs tādā skanējumā kā ierasts dzirdēt parasti. Grupa "Kā Viens" dziesmu "Stick Together" iecerējusi pārveidot džeza interpretācijā. Savukārt, šī brīža šova pelnošākā grupa "nu un" atkal izceļas ar oriģinālu pieeju. Ar dziedātājas atļauju "nu un" mainīs dziesmas "I Was A Lonely Girl" vārdus, lai tā būtu atbilstoša viņiem kā puišiem. Šī dziesma sestdienas koncertā izskanēs ar nosaukumu "I Was A Lonely Boy".

Šova "OKartes Skatuve" koncerta biļetes var iegādāties visās "Biļešu Servisa" kasēs, DUS "Statoil" un www.bilesuserviss.lv . Biļešu cena 4 lati.

Tiekamies jau šo sestdien, 29.oktobrī, pulksten 20:35, tiešraidē kanālā LNT, izklaides kanāla LMK un www.lmk.lv!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
hhhhhhhhhi 29.10.2011 11:16
Labākais,ka jaunie nodziedās labāk par pašu Leen un vēl,skaidrs kā viņa taisa sev reklāmu LNT.Vienmēr pratusi ielīst uz citu rēķina,fuj fuj.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss