Liene BĒRZIŅA pret sevi ir diezgan skopa

«Vēl pirms neilga laika ģērbos diezgan bērnišķīgi, taču nu man ir citas prioritātes, un tās uzliek zināmus pienākumus: uzturēšanās citā sabiedrībā, uzskatu maiņa, sievas statuss – tas viss atspoguļojas arī ģērbšanās stilā,» domā sievišķīgi šarmantā Liene Bērziņa (27), LNT šova «O!Kartes skatuve» vadītāja un astoņgadīgā Markusa mamma.

Liene BĒRZIŅA pret sevi ir diezgan skopa
Komentāri[11] 01.10.2011 11:50

Visu stilu sajaukums – tā viņa raksturo savu ģērbšanās stilu, kura galvenā iezīme ir ērtums. «Ikdienas gaitās, ejot uz augstskolu vai vienkārši pastaigājoties, ģērbjos ļoti neuzkrītoši, jo uzskatu, ka tie ir mirkļi, kad man jābauda apkārt notiekošais, nevis ar kādu konkrētu apģērbu jāmēģina iznest sevi,» saka Liene Bērziņa. Viņa domā: jo košāks un uzkrītošāks apģērbs, jo lielāku attieksmi un izturēšanos pret sevi tas prasa. Tāpēc, neesot kameru priekšā, viņa atļaujas būt pavisam vienkārša un neuzkrītoša.

Neupurējas modes dēļ

Ikdienā Liene priekšroku dod dažāda piegriezuma džinsiem. «Savu mīļāko kļošu modeli gan nekur vairs nevaru atrast. Pēdējais, kas palicis, nu jau ir krietni vien padilis, to tad atļaujos uzvilkt tikai vasarā, kad esmu kopā ar ģimeni vai draugiem – jo, kur vien var kaut kas izdilt, ir izdilis,» viņa smej, sakot, ka šobrīd aktuālākās ir jau pāris gadus veiksmīgi kalpojušās gaiši zilās Diesel džinsu bikses un tumši zili džinsi ar šauriem galiem un augstu jostas vietu. «Vienreiz mūžā esmu apsaldējusi muguru, staigājot ar zemās jostas biksēm. Otrreiz tādas sāpes vairs negribu piedzīvot, tādēļ atkal atgriežos pie ērtuma. Saudzēju sevi un neupurējos modes dēļ,» apgalvo allaž smaidīgā O!Kartes skatuves vadītāja.

Nekādi mini svārki

Šoruden Liene iemīļojusi džemperīšus un džemperkleitas. Pašas svaigākās viņai sarūpējis vīrs, atgriežoties no darba brauciena Vācijā. «Miljons skūpstu vīram, kurš, viens pats klīzdams pa veikaliem Eiropā, sajuta manas vēlmes un atveda man tiešām skaistas lietas – gan zābakus, gan mētelīti, gan somu, gan džemperi. Tiesa, pirms tam biju atlasījusi fotogrāfijas, lai viņam vieglāk,» Liene mīļi piebilst un uzsver, ka tieši šis apģērbs, ar kuru viņa ieradusies uz foto sesiju Mājai, ir viņas šā rudens vismīļākais stils.

«Vispār esmu arī liela svārku fane, bet šoruden vēl neesmu iegādājusies interesantas siltās zeķes un zeķbikses, tādēļ pagaidām virsroku ņem bikses,» viņa secina. Tāpat Liene pamanījusi, ka viņas ģērbšanās stils kļuvis mazliet nopietnāks. Kādreiz bija tikai sporta jakas, īsi svārciņi un kleitiņas, bet tagad viņai prasās pēc solīda mētelīša, zābaciņiem un neuzkrītošiem džemperīšiem. Un viņa pavisam noteikti zina: nekādi mini svārki ar krokainām maliņām, nekādi gari lakādas zābaki, nekādi spicie purngali un smailie papēdīši! Un nekādā gadījumā – T krekli ar pliku vēderu! Tādi Lienei vienkārši uzdzen šermuļus.

Štāterejas veikalu pērles

Liene atklāj: savu garderobi viņa papildina divas reizes gadā – Vācijā, kur izpārdošanu laikā daudz labu lietu varot atrast par patiešām nelielām naudiņām. «Šad tad ko interesantu un sev tīkamu atrodu arī tepat, Rīgā – lielveikalā Stockmann. Tāpat man ļoti patīk kopā ar māsu iet uz štāterejas veikaliem – tā es dēvēju mazlietotu apģērbu veikaliņus, kuros allaž atrodas kāda pērle. Starp citu, ja patiešām gribu ko nopirkt, uz veikaliem ņemu līdzi māsu – jo viena pati, sasodīts, neko nemāku atrast!» Liene smej, sakot, ka patiesībā nav nekāda lielā staigātāja pa veikaliem. To gan nevarot teikt par pārtikas veikaliem – tur, lai atrastu vissmukāko maizes klaipiņu vai smaržīgāko meloni, viņa var dzīvoties stundām ilgi...

«Patiesībā, pret sevi esmu diezgan skopa. Ja vajag, tad pērku, ja nevajag – piecas reizes apdomāju, pirms nopērku. Tomēr bērnam un vīram varu nopirkt jebko, neskatoties, cik tas maksā. Mēs gan apmaināmies lomām – es šad tad kaut ko nopērku saviem vīriešiem, bet viņi pērk man,» Liene priecīgi stāsta.

Piedomā labas domas

Rudens stils nav tikai silts apģērbs, rudenī visvairāk silda mīļums un harmoniskas attiecības ģimenē. «Es noteikti nespēju dzīvot bez ģimenes, tā man ir pati svarīgākā!» Liene nebaidās atzīt. «Bez viņiem es nebūtu tā, kas esmu, tādēļ katru mīļu dienu es domāju labas domas un cenšos dzīvot ar smaidu – kaut par prieku citiem, ja pašai viss uz to brīdi varbūt ir apnicis!»

Rudens tumšo vakaru labsajūtai Lienei vajadzīgas arī sveces. Viņai to nav daudz, bet visas ir īpašas – no mammas, no Parīzes Dievmātes katedrāles, tuvo cilvēku dāvinātas. «Varu tās dedzināt no rīta līdz vakaram!» priecīgi stāsta simpātiskā TV raidījumu vadītāja. Viņa varētu uzskaitīt vēl miljonu citu lietu, taču saprot: laikam nespētu dzīvot arī bez prieka un gandarījuma, ko sniedz darbs. Un, ja Liene kam pieķeras, tad ar visu sirdi un dvēseli. «Tāpēc šobrīd manas prioritātes ir būt labai mammai, labai sievai un labi izdarīt man uzticētos darba pienākumus – lai nevienam par mani nav jākaunas. Un lietās, kas man dārgas, esmu iekšā par visiem simt procentiem!» 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
kur tad skopa 02.11.2011 09:27
...pat izrādījusi un padalījusies ar saviem daiļumiem žurnālā Klubs.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss