Iepazīsti visus šova „OKartes Skatuve” dalībniekus (FOTO)

Jau rītvakar kanālā LNT pulksten 20:35 varēs vērot Latvijas Mūzikas kanāla un OKartes veidotā šova „OKartes Skatuve” dalībnieku atlases otro raidījumu, bet jau pirmdien, 5.septembrī, dalībnieki uzsāks savu dzīvi šova telpās.

Iepazīsti visus šova „OKartes Skatuve” dalībniekus (FOTO)
Komentāri[30] Bilžu galerija[19] 02.09.2011 16:22

Kā caur lupu dalībnieku ikdienu varēs vērot www.lmk.lv vai Latvijas Mūzikas kanāla tiešraidēs darbdienās pulksten 09:00, 14:00, 18:00 un 21:00, savukārt to, kā veidojas dalībnieku attiecības, būs iespējams uzzināt seriālā „OKartes Skatuve. Dzimuši mūzikai” ik darbdienu kanālā LNT pulksten 20:35. Pirmais lielais koncerts Latvijas Mūzikas kanāla un LNT tiešraidē būs vērojams 10.septembrī pulksten 20:35.

            Jau rīt, 3.septembrī, pulksten 20:35 kanālā LNT būs redzams otrais muzikālā šova „OKartes Skatuve” dalībnieku atlases raidījums. Otrā atlase noritēja kinopilsētiņā „Cinevilla”, kurā 39 cerību spārnoti jaunieši, cīnījās par vienu no 24 iespējām iekļūt šī rudens vērienīgākajā muzikālajā šovā. Tikai nokļūstot kinopilsētiņā „Cinevilla”, dalībnieki uzzināja, ka šovā nepiedalīsies individuāli kā solisti, bet kopā ar citiem šova dalībniekiem veidos muzikālus projektus un par vietu šovā cīnīsies komandās pa četri. Kā dalībnieki reaģēja, kā veidojās muzikālie projekti – kuri varēja sadziedāties un saprasties, bet kuri palika aiz borta – to visu varēs vērot jau rīt, sestdien, kanālā LNT pulksten 20:35.

            Saņemot tūkstošiem pozitīvu atsauksmju par pirmo šova „OKartes Skatuve” dalībnieku atlases raidījumu, Latvijas Mūzikas kanāls dāvā iespēju to noskatīties vēlreiz 3. septembrī pulksten 21:00. Arī otro atlases raidījumu varēs vērot Latvijas Mūzikas kanālā svētdien – 4.septembrī pulksten 21:00.

Bet viss pa īstam sākas pirmdien, 5.septembrī! Jau pirmdien, agrā rītā 24 muzikālā šova „OKartes Skatuve” dalībnieki sāks iekārtoties savā jaunajā mājvietā – šova dzīvoklī. To visu nepastarpinātā, nemontētā veidā varēs vērot Latvijas Mūzikas kanālā un www.lmk.lv jau no pulksten deviņiem rītā! Latvijas Mūzikas kanāls piedāvās šova tiešraides arī pulksten 14:00, 18:00 un 21:00, un tā katru darbdienu, lai ikviens skatītājs varētu sekot līdzi dalībnieku izaugsmei, viņu attiecībām, jaunu dziesmu tapšanas radošajam procesam. Skatītājiem tiks dota iespēja arī interaktīvi līdzdarboties šova veidošanā – tiem būs iespēja sūtīt jautājumus šova dalībniekiem sms čata formātā, ar telefonbalsojumu izlemt dalībniekiem aktuālus jautājumus – piemēram, kādam ļaut satikties ar draudzeni vai draugu šova telpās, bet kādam ne.

 Šīs tiešraides un iespēju komunicēt ar dalībniekiem garām palaist nedrīkst neviens kaislīgs jauno mūzikas talantu cienītājs un atbalstītājs, tādēļ, ja kādam vēl nav pieejams Latvijas Mūzikas kanāls – steidzami jāvēršas pie sava kabeļoperatora, lai to pieslēgtu! Šobrīd Latvijas Mūzikas kanālu iespējams vērot Baltcom digitālās televīzijas un kabeļtelevīzijas klientiem Rīgā un citviet Latvijā, kā arī Izzi digitālās televīzijas un kabeļtelevīzijas klientiem gan Rīgā, gan citviet Latvijā, Liepājā – Ostkom kabeļtīklā, Ventspilī – Skatvis kabeļtīklos un citu Latvijas pilsētu kabeļoperatoru tīklos.

Savukārt to, kā veidojas dalībnieku attiecības, kādas emocijas uzplaiksnīs to vidū un, kā viņi gatavojas savam pirmajam lielajam uznācienam sestdienas koncertā, varēs vērot brīvā scenārija attiecību seriālā „OKartes Skatuve. Dzimuši mūzikai” ik darbdienu kanālā LNT pulksten 20:35.

Bet jau nākamnedēļ sestdien, 10.septembrī, pulksten 20:35 tiešraidē Latvijas Mūzikas kanālā, www.lmk.lv un kanālā LNT šova „OKartes Skatuve” dalībnieki piedzīvos pirmās ugunskristības, jo ēterā varēs vērot lielo sestdienas koncertu! Dalībniekiem ir tikai nedēļa, lai sagatavotos lielajam sestdienas koncertam, kurā būs jāuzstājas ar vienu jaunu – pašu radītu dziesmu un otru - visiem zināmu Latvijā un pasaulē iemīļotu dziesmu. Dalībnieku priekšnesumus vērtēs 3 žūrijas pārstāji, katrs autoritāte savā darbības jomā.

Par šovu

Šoreiz viss būs savādāk! Muzikālā projekta „OKartes Skatuve” dalībnieki neuzstāsies pa vienam! Nometnē kinopilsētiņā „Cinevilla” dalībnieki izveidoja sešus muzikālus projektus – katrā pa četriem dalībniekiem. Lielajos koncertos dalībnieki izpildīs vienu jaunu – pašu radītu dziesmu un vienu jau pazīstamu dziesmu. Šis muzikālais projekts dos iespēju vērot, kā top dziesmas, to teksti, izpildījums, šova priekšnesumi, kādas ir mūzikas industrijas aizkulises Latvijā. Kā notiek dziesmu autortiesību reģistrēšana, kā tiek veidoti to muzikālie pavadījumi un aranžējumi. Pirmo reizi Latvijas TV šovu vēsturē dalībnieki paši būs noteicēji pār savām finansēm, viņi paši pelnīs, paši tērēs un paši plānos savu budžetu. Jau pēc pirmā koncerta balsošanā iegūtā nauda un ieņēmumi no biļetēm nonāks dalībnieku rīcībā. Viņiem būs nodrošināts jumts virs galvas, nebūs jāmaksā komunālie maksājumi un, veidojot savu koncertu repertuāru un dziesmas, dalībniekiem būs iespēja strādāt ar profesionāliem mūziķiem, lai sagatavotu muzikālo materiālu. Tāpat dalībnieku rīcībā būs viens no spēcīgākajiem ruporiem šovbiznesā – TV ēters. Visas sadzīviskās lietas no tā, ko ēst un vai vispār ir ko ēst vakariņās, līdz pat tam, kā dalībnieki izskatīsies uz skatuves iknedēļas koncertā – būs pašu dalībnieku ziņā. Tādēļ, jauno muzikālo talantu cienītāji un atbalstītāji – sekojiet līdzi dalībnieku gaitām un atbalstiet jauniešus lielajos koncertos, balsojot vai iegādājoties biļetes uz koncertiem www.bilesuserviss.lv. OKartes lietotājiem balsošanai būs īpašas privilēģijas, balsojot ar sms vai balsošanai izmantojot mobilo internetu, katra nodotā balss dubultosies. Nākot uz koncertiem, skatītājiem savu biļeti būs jāiemet īpašā balsojuma kastītē, kāda būs katrai grupai, tādējādi norādot, ka ar savu biļeti nobalso tieši par šo konkrēto muzikālo apvienību!

Visiem dalībniekiem būs iespēja ar saviem faniem komunicēt caur sociālajiem medijiem, izmantojot OKartes internetu telefonā – tādēļ meklējiet savus jaunos elkus – twitter, facebook un draugiem.lv portālos!

Par dalībniekiem

Iepazīstinām ar jaunajiem muzikālajiem talantiem un viņu pārstāvētajiem muzikālajiem projektiem!

„4 vēji” - četri burvīgi, jauni, atraktīvi un muzikāli jaunieši, kuri kā četri vēji ir satikušies Rīgā. Visi četri sadarbojušies ar tādiem Latvijā zināmiem mūziķiem, kā Intars Busulis, Ozols, Uldis Marhilēvičs, Ance Krauze, Liene Šomase, Ingus Ulmanis, Zigmars Liepiņš un Raimonds Pauls. Grupas sastāvā ir Madara Grēgere no Ventspils, Kristaps Pujāts no Liepājas, Māra Katarska no Auces un Mārtiņš Ruskis no Cēsīm.

Iespaidīgā grupa „Jātnieki”. Grupā darbosies un muzicēs Anete Volmane no Rīgas, Sabīne Berezina no Bauskas,  Mārtiņš Jātnieks no Bauskas, Rihards Millers no Cēsīm. Viņu stāsts par satikšanos ir teikas vērts! To noteikti varēs izlasīt projekta „OKartes Skatuve” mājas lapā, pačukstēt varam tik vien to, ka viņi satikās 12. Bauskas Country festivālā.

„K1”, ir visi KĀ VIENS. Šos četrus jauniešus vieno viena kaislība – mūzika, kā arī mērķi un skatuve, kas kā magnēts tos saveda kopā. Grupu pārstāv Ivars Kļaviņš no Jelgavas, Inga Karpiča no Bauskas, Arvīds Beķeris no Ķeguma un Liene Brikovska no Rīgas. Viņi sola skatuvi padarīt par to laimīgo zemi, ko sauc par mājām.

Grupā „nu un” ir apvienojušās četras kreatīvas personības. Didzis Bordo – pārliecināts vīrietis ar labu mūzikas gaumi no Pļaviņām, Valters Osis – pārliecināts vīrietis ar labu sirdi no Rīgas, Elvis Elmans – pārliecināts vīrietis ar labu līdzsvara izjūtu no Rīgas un Nauris Brikmanis – pārliecināts vīrietis ar labu attieksmi pret dzīvi no Rīgas. Viņiem visiem ir viena pārliecība - viņi vēlas radīt un izpildīt mūziku, kas pašiem ir tīkama un spētu uzrunāt arī plašāku auditoriju.

„T-Band” vai travelling band kopā sanākšanas stāsts ir sekojošs - uz lielceļa sastapās 3 dīvaina paskata stopētāji. Kā izrādās, kā ne, šamējie visi izrādījās tīri muzikāli! ...un, tad pie viņiem pieripoja Vāģis - "krējums saldais". Sapinies savos matos - cilvēks, kurš nekad nemainītu nevienu šova beibi pret savu mīļāko - giču!! Grupā darbosies Kristaps Vegners no Rīgas, Edgars Balodis no Rīgas, Anita Intaite no Rīgas un Silvestrs Streičs no Rīgas.

Vai tiešām viss ir rakstīts zvaigznēs? Vai varbūt tomēr debesīs mums katram ir sava zvaigzne, vajag tikai atrast un paņemt to? Tieši tā, pa vienam zogot zvaigznes, viņi satikās un tagad ir šeit, kopā. Viņi ir „Zvaigžņu Zagļi” vai Marta Ritova no Rīgas, Kristīne Pāže no Rīgas, Gints Cālītis no Ogres un  Daniels Leškevičs no Lielvārdes.

 

Šis muzikālais šovs būs kas īpašs, pārsteigumu un neizmainītas realitātes pilns. Šis būs projekts, kura laikā jaunieši kļūs par profesionāliem mūziķiem, ne vienas dienas zvaigznēm, visas Latvijas acu priekšā. Viņi piepildīs savus sapņus un iedrošinās sapņot un savus sapņus pilnveidot ikvienu Latvijas iedzīvotāju.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [30] ››
ieva 14.09.2011 12:24
Par Jātniekiem, viņi ir foršākie

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss