Playboy modeles no Lietuvas piedalīsies Blondīņu dienā

Par godu slavenajai blondīņu parādei "Go blonde!“ arī modes un izklaides centrā Rīga Plaza 28.maijā no plkst.12.00 līdz plkst.18.00 valdīs gaišo matu īpašnieces.

Playboy modeles no Lietuvas piedalīsies Blondīņu dienā
Komentāri[2] 24.05.2011 10:03

"Blondīņu parāde Rīgā ir unikāls pasākumus, par kuru runā teju visa pasaule, tādēļ arī mēs nolēmām nepalikt malā un pasludinājām 28.maiju par Blondīņu dienu," stāsta modes un izklaides centra Rīga Plaza vadītāja Iveta Priedīte.

"Visas dienas garumā mūsu centra apmeklētāji varēs baudīt mūslaiku slavenāko estrādes blondīņu uzstāšanos - dziedās Aija Andrejeva jeb Aisha, LieneCandy, kā arī apburošās Lady`s Sweet meitenes. Viesosies arī ārzemju ciemiņi - blondīņu popgrupa "Olialia pupytes“ un deju grupa "Dream Team“. Visas gaišmates aicinām uz bezmaksas kinoseansu kinoteātrī Multikino plkst.15.00 (vietu skaits ierobežots), savukārt biljarda cienītājas var piedalīties īstā blondīņu biljarda turnīrā, kas notiks Fantasy Park plkst.14.00. Visu dienu notiks arī dažādi konkursi, fotosesijas un citi izklaidējošas norises. Pasākuma vadītāja - aktrise Agnese Zeltiņa.“

Pasākuma "rozīnīte“ būs satriecošās blondīnes no popgrupas Olialia pupytes. Trīs gaišmatainās skaistules - Skaiste Steikunaite, Oksana Pikula, Marina Buī - ir ļoti slavenas savā dzimtenē Lietuvā, jo ne tikai dzied, bet arī vada televīzijas šovu un piedalās dažādos pasākumos. Daiļavas bijušas arī žurnāla Playboy vāka modeles.

Rīga Plaza (www.rigaplaza.lv) ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Latvijā. Apmeklētājiem tas tika atvērts 2009. gada 31. martā. Iespaidīgais centrs, kura tirdzniecības un izklaides zonas platība ir 49 000 m², atrodas Rīgā pie Salu tilta, Pārdaugavas pusē, Mūkusalas un Bieķensalas ielu rajonā. Tirdzniecības centrā apģērbu, aksesuārus un kosmētiku piedāvā tādi zīmoli kā Peek&Cloppenburg, ZARA, Pull&Bear, Bershka, Stradivarius, Mango, Motivi, Cubus, La Senza, Evita Peroni, Douglas un citi. Brīvo laiku iespējams pavadīt Polijas tīkla Multikino kinoteātrī un izklaides centrā visai ģimenei Fantasy Park. Modes un izklaides centru pārvalda uzņēmums Euro Mall Centre Management (EMCM Baltic) - viens no vadošajiem komercīpašuma pārvaldniekiem Centrāleiropā un Austrumeiropā, kura biroji atrodas Rīgā, Varšavā, Bratislavā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
eek 25.05.2011 13:16
arī fotošopam ir robežas. šitais varis nav smuki :(

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss