Baltijas labākās karsējmeitenes sacentīsies Laura Reinika vadībā

Šī gada 4.jūnijā ar Subaru oficiālā izplatītāja Latvijā Ad Rem auto un Biznesa augstskolas Turība atbalstu Olimpiskajā Sporta centrā norisināsies jau otrais un Baltijā vienīgais Baltijas Karsējmeiteņu čempionāts.

Baltijas labākās karsējmeitenes sacentīsies Laura Reinika vadībā
Komentāri[6] 23.05.2011 09:59
Vienuviet pulcēsies labākās karsējmeitenes no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai sacenstos par Baltijas labākās karsējmeiteņu komandas titulu.

Ikvienu kaislīgu deju fanu, čempionāta skatītāju un dalībnieku sagaida grandioza internacionāla karsējmeiteņu ballīte ar neskaitāmiem priekšnesumiem un konkursiem. Čempionātu vadīs un vajadzīgo atmosfēru uzturēt palīdzēs ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā labi pazīstamais dziedātājs Lauris Reiniks. Kā arī pasākuma laikā skatītājus uzmundrinās Eiropas Hitu Radio dīdžejs - Ivo Lorencs! Čempionāta ieejas maksa - 2 Ls. Biļešu iegāde notiks uz vietas čempionāta dienā.

Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šogad Baltijas Karsējmeiteņu čempionāta norisi vēros un karsējmeiteņu komandas vērtēs profesionāla starptautiska žūrija - horeogrāfs Markus Zmoelnig no Itālijas, Estonian Dance Academy viens no līderiem Märt Agu un starptautisko sporta deju sacensību uzvarētājs un Lithuanias Cup ieguvējs no Lietuvas Vytautas Mackonis. Visas karsējmeiteņu komandas cīnīsies par galveno balvu - titulu "Baltijas labākā karsējmeiteņu komanda", kā arī iespēju savā īpašumā iegūt ceļojošo čempionāta kausu un balvas no atbalstītājiem. Pirmo trīs vietu ieguvējas dalīs galvenās balvas, taču čempionāta atbalstītāji piešķirs arī īpašas simpātiju balvas.

II Baltijas Karsējmeiteņu čempionātu organizē Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde.

Vairāk par čempionātu uzzināsi www.balticcheer.com.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
Made 23.05.2011 19:04
Jē, Lauris! Coool! :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss