Latvijas Televīzija ir iznīcinājusi visus Eduarda Rozenštrauha dziesmu ierakstus

VIPi lasītājām un lasītājiem piedāvājam noklausīties Eduarda Rozenštrauha piemiņai nekad nedzirdēto dziesmu "Mārtiņroze" ar Arvīda Auziņa vārdiem - AUDIO.

Latvijas Televīzija ir iznīcinājusi visus Eduarda Rozenštrauha dziesmu ierakstus
Komentāri[183] 06.03.2011 09:38

Intervijā portālam Vipi.lv stāsta Eduarda dziesmu izpildītāja, nu jau atkal popularitāti ieguvusī dziedātāja Indra Lintiņa: "Pēc saņemtās televīzijas valdes priekšsēdētāja E.Kota atbildes, ka visi nofilmētie mūsu E.Rozenštrauha dziesmu ieraksti ir iznīcināti, novēlam LTV attieksmei vieglas smiltis! Savukārt Eduarda Rozenštrauha dziesmām ilgu mūžu TAUTAS atmiņā, un mēs turpināsim darbu pie CD un jaunās koncertprogrammas un nezināmajām, nekad neatskaņotajām Tautas dziesminieka E.Rozenštrauha dziesmām."

Kādēļ LTV tā rīkojusies nav zināms, jo pamatā valsts televīzija savus arhīva materiālus glabā ļoti ilgi.

Ar marta saules pavasarīgajiem sveicieniem un pozitīvo Eduarda Rozenštrauha dziesmu "Mārtiņroze" ar A.Auziņa vārdiem aicinām pasmieties par visām dzīves nejēdzībām un ar smaidu norobežoties no absurdajiem idiotismiem,ko mums uzspiež apkārtējā dzīve un tās pilāri.Pieminot E.Rozenštrauha miršanas 19. gadadienu 9.martā un atceroties viņa nevīstošo,vitālo un vīrišķīgo dzīvesprieku,aicinām gaišā noskaņā sagaidīt pavasari.

Eduarda Rozenštrauha piemiņai tiek veltīta vēl iepriekš nedzirdētā dziesma"Mārtiņroze". Dziesma tapusi Vjačeslava Mitrohina vadībā MMBand Studio.

Dziesmas ideju un raksturu palīdzējusi realizēt talantīgā pianiste un aranžētāja Sandra Lūķe.

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [183] ››
hi hi hi 10.03.2011 20:11
Cik smieklīgi komentāri!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss