Linda Leen plāno piepildīt "Arēnu Rīgu" ar saviem faniem

Nākamā gada 14. februārī plkst. 20.00 Arēnā Rīga notiks Lindas Leen labāko dziesmu koncerts ar Latvijas Nacionālās operas orķestra un viesu piedalīšanos.

Linda Leen plāno piepildīt "Arēnu Rīgu" ar saviem faniem
Komentāri[14] 21.12.2010 12:44

Desmit gadu laikā uz profesionālās mūzikas skatuves Linda Leen ir radījusi dažādus tēlus, izpaudusies dažādos mūzikas stilos, sākot no balvas ieguvušā debijas pop albuma "Let's go insane", Cabaret, akadēmiskās, džeza un akustiskās mūzikas programmām līdz koncertiem operā ar Latvijas labākajiem simfoniskajiem orķestriem.

Linda Leen: "Desmit gadu laikā man ir bijusi iespēja piedzīvot daudzus, dažādus muzikālus notikumus un cilvēkus, kas veidojuši manī to kā es redzu un radu mūziku. Šis koncerts ir iespēja izdziedāt skaistākās dziesmas un populārākos hitus ar šodienas elpu. Klausītājus sagaida arī pirmatskaņojumi un dueti no jaunā albuma "DIVI". Arēna ļauj izpuasties ne tikai muzikāli vērienīgi, bet arī vizuāli krāšņi. Būs svētki!"

Uz skatuves muzicēs arī Latvijas Simfoniskais orķestris, grupa Kārļa Lāča vadībā un viesi - Alain Clark, Goran Gora, Arnis Mednis un citi.

Koncerta scenogrāfiju veidos Kristaps Skulte, kurš strādājis ar tādiem projektiem kā Dziesmusvētku koncerts Arēnā Rīga, Lielā mūzikas balva, Dailes teātra izrādes "Marija Stjuarte", "Jūdas skūpsts", "Īstvikas raganas" un citas.

Biļetes uz Lindas Leen koncertu Arēnā Rīga var nopirkt "Biļešu Serviss" kasēs un internetā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [14] ››
lala 22.12.2010 20:29
Tagad mūziķeim jauna "merka", pēc kā nosaka popularitāti- vai spēj piepildīt Arēnu.Agrāk ierakstus tirgoja, tagad vairs tas nav rādīotājs. Prāta vētras pakaļastes

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss