Skatītāji nesaprot, kāpēc tievēšanas šovu turpina Sarmīte (FOTO)

11.decembra vakarā noslēdzās TV3 šova Dejo nost! pusfināls un tūlīt, tūlīt klāt arī lielais fināls!

Skatītāji nesaprot, kāpēc tievēšanas šovu turpina Sarmīte (FOTO)
Komentāri[31] Bilžu galerija[20] 12.12.2010 14:24

Tajā kā par brīnumu piedalīsies visi pusfinālisti – Ģirts Zelmenis, Raimonds Ilgavizis, Ritvars Božs un Sarmīte Prule, jo visi uzrādīja lieliskus rezultātus!

Un kā ikviens skatītājs sestdien varēja novērtēt , visi pāri pelnījuši uzvaru, jo sasnieguši ievērojamu izaugsmi! Pozitīvo emociju šova Dejo nost! lielais fināls klāt jau 18.decembrī 20:20 TV3.

Vieglāk žūrijai, grūtāk dalībniekiem!

Šova Dejo nost! pusfinālā iekļuva četri dalībnieki, no kuriem tikai viena ir daiļā dzimuma pārstāve, bet jāatzīst, ka tieši viņa ir tā, kura pēdējos divos šovos ieguva 1.vietu. Kopumā visi šovā atlikušie pāri ir tik spēcīgi, spējīgi un centīgi, ka žūrijai ar katru reizi visu sniegumus vērtēt palicis aizvien grūtāk un grūtāk. Tādēļ projekta veidotāji nolēma – pusfināla reizei nedaudz jāsarežģī process, liekot katram sagatavot divas jaunas dejas – vienu hip hop, otru modern stilā.

Pāri, protams, par divu deju gatavošanu nepriecājās un visgrūtāk gāja dalībnieku partneriem, kuriem bija jādomā kas jauns, neredzēts un pārsteidzošs! Daži bija tuvu tam, lai nakšņotu deju studijā, citi konsultējās ar aroda brāļiem – profesionāliem pasniedzējiem, vēl kāds devās uz baznīcu, lai gūtu spēku un iedvesmu. Paveikto sestdien vērtēja žūrija dejuskola.lv vadītāja Edmunda Veizāna, Latvijas nacionālās operas baleta repetitores Regīnas Kaupužas un deju pasniedzēja Valda Škutāna sastāvā.

Svars kūst lēnām

Pirmo reizi projektā tika summētas divu deju atzīmes, bet svara procentuālā starpība, kas ietekmē kopējo rezultātu, gan bija pavisam maza, jo liekie kilogrami vairs nekūst tik viegli kā šova sākumā. Daudzi bija pārsteigti, kad atklājās kopējie pusfināla rezultāti – visi četri dalībnieki ierindojās 1.vietā, tādēļ visi ieguva tiesības piedalīties finālā! Cīņa turpinās!

Sarmīte Prule un Deniss Tumakovs

Monta:Nē, nu man nav skaidrs... kad vajadzēja Lindu Lērumu izsviests, tad uz vienādu rezultātu skatījās, kuram attiecīgajā nedēļā ir mazāk svars nomests! Kas tagad notiek - Kāpēc Sarmīte palika?

Patīkams vakars :) Pozitīvais deju šovs sāk pārvērsties par vienkāršu nervu bojāšanu, ja paskatās uz Sarmītes IZCILO DEJU PRASMI un žūrijas atbalstu šova labākajam pārim - Sarmītei un Denisam, kuri žūriju ir uzpirkuši ar savu acīmredzamo talantu un izaugsmi VISA šova garumā. Mani tikai izbrīnīja svara zudums, kurš šonedēļ Sarmītei nenāca nost - tik aktīvi dejojot!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [31] ››
anna 14.12.2010 21:50
Nu baac,kapec??
Jo vina uzavrees un sova laika nenometa bet veel pienemas svara!!!Loti "godiigs"sovs....vipaar...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss