Šovs "Ielūdz Baiba un Valters - dziedi, dejo, smejies!".

Jau ziņots, ka 21.decembrī Arēnā Rīga Baiba Sipeniece un Valters Krauze aicina uz šā gada nogales vērienīgāko un dzirkstošāko svētku ieskandināšanu atpūtas šovā "Ielūdz Baiba un Valters - dziedi, dejo, smejies!". Biļetes uz to jau nopērkamas "Biļešu paradīzē"un www.bilesuparadize.lv

Šovs "Ielūdz Baiba un Valters - dziedi, dejo, smejies!".
Komentāri[6] Bilžu galerija[2] 13.11.2010 08:00

Baiba un Valters jau caurskata svētku garderobi, piemeklē tērpus iznācieniem pie mūžam slaidās un zaļoksnās, kā arī pārcilā atmiņas par visām piedzīvotajām svētku eglītēm, lai atcerētos, kā bija un kā svinēja citās reizēs, un saprastu, kā visam jānotiek šoreiz.

Līksmi joki, jautras parodijas, viegli smaidi par ikdienas nebūšanām un sirsnīgs prieks par svētku gaišumu, aizrautīgas dejas un iemīļota, viegli baudāma mūzika - tas viss viņiem ir padomā.

Savukārt šova režisore Dita Torstere atklāj, ka tikmēr ievērojami papildinājies Baibas un Valtera viesu saraksts. Uz skatuves abiem pievienosies šova "Dziedi ar zvaigzni" uzvarētāji Veronika Plotņikova un Marts Kristians Kalniņš, tāpat arī šova "Dejo nost!" uzvarētāji un dalībnieki. Košu un drusku neprātīgu atmosfēru uzturēt palīdzēs Labvēlīgais tips, Liene Bronuša un Mārtiņš Burke Burkevics, Atis Auzāns, Ivo Fomins, Keksi, Bet Bet, Ilona Bagele ar Rozā kori, Liene Šomase ar Jāni Vinteru, Aiša, Lauris Reiniks, Ieva Kerēvica, Andris Ērglis un Kaža ar Ditu Lūriņu. Kā ierasts, īpaši spirgta solās būt Olga Rajecka, kas vakara gaitā uzstāsies gan ar Vari Vētru, gan ar Lielvārdes kori, gan tā dalībnieku Nikolaju Puzikovu. Savukārt Chilli svinību gaisotnē iejutīsies kopā ar grupu Musiqq, kuras dziedātājs ir Emīls Balcers - viņas kādreizējais audzēknis Liepājas korī.

"Svētku programmu plānojam tā, lai prieku un atpūtu gūst visdažādākie cilvēki, viss ģimenes spektrs no mazajiem līdz pašiem lielākajiem," stāsta Dita Torstere. "Pilnīgi visu vēl neatklāsim, bet noteikti jāpiemin, ka zvaigžņu kopkori diriģēs Ints Teterovskis, kurš arī publiku aicinās uz kopīgu dziedāšanu un kopīgi radītiem svētkiem."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
kas 14.11.2010 13:28
Kas ir Torstere? No Sipenieces ne vakaros ne rītos miers, nu jau kā Rajecka!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss