Viktorija Plēpe un Dween apvienojas mūzikā (AUDIO)

Ar jaunu un enerģisku skaņu pie klausītājiem atgriežas dziedātāja Viktorija Plēpe. Ilgā un aizraujošā darba procesā kopā ar jauno, talantīgo deju mūzikas producentu Dween smeldzīgu izjūtu vētra ir sublimēta mūzikālā skaņdarbā “Es gaidīšu”.

Viktorija Plēpe un Dween apvienojas mūzikā (AUDIO)
Komentāri[2] 31.10.2010 07:15

Dween profesionāli deju un klubu mūzikai pievērsās 2008. gadā. Producenta veiksmīgākie skaņdarbi ir tapuši sadarbībā ar Robertu Lejasmeijeru, solisti Sandiju Vīganti, grupas PeR solistu Ralfu Eilandu.

Dween pazīstamākie darbi ir electro house manierē, viņa iecienītākie stili ir hardstyle un jumpstyle, kuros producents ļoti labi orientējas un ik pa laikam izveido kādu remiksu. Jaunākais panākums ir remikss Laura Reinika dziesmai „Es skrienu” jumpstyle tehnikā, kas arī tiks iekļauts L.Reinika jaunākajā albumā kā bonuss audio celiņš.

Savukārt Viktorija Plēpe, kura mūziku izjūt kā dzīves spēcīgāko un vienīgo aicinājumu, ar  mūziku nodarbojas kopš agras bērnības. Viktorija ar aktīvu līdzdalību un panākumiem sevi piesaka gan jauno izpildītāju konkursos, kā "Jaunas Zvaigznes", "Fizz Superstar", "King and Queen karaoke festival", gan tautā iemīļotos televīzijas šovos: “Talantu fabrika”, “Talantu aģentūra”, “Koru kari.”

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
Inese 31.10.2010 15:10
Pirmo reizi redzu

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss