Pozitīvo emociju šovs "Dejo nost!" sāksies 16.oktobrī (šova pāru FOTO)

TV3 pozitīvo emociju šovs Dejo nost! sāksies 16.oktobrī, kad uz strīpas stāsies vienpadsmit dalībnieki, lai dejotu un tievētu!

Pozitīvo emociju šovs "Dejo nost!" sāksies 16.oktobrī (šova pāru FOTO)
Komentāri[13] 30.09.2010 12:04
Parādi vadīs Baiba Sipeniece-Gavare un dalībniekus ik nedēļu vērtēs taisnīga žūrija. Visiem šova dalībniekiem piemeklēti deju partneri, notiek mēģinājumi deju zālē un satikšanās ar treneri sporta zālē. Pozitīvo emociju šovs Dejo nost! ar Baibu Sipenieci-Gavari no 16.oktobra ik sestdienu 20:20 TV3 ekrānos!

TV3 pozitīvo emociju šova Dejo nost! dalībnieki atlasīti un visiem piemeklēti profesionāli deju partneri! Tiek sperti pirmie deju soļi mēģinājumu zālē, ir satikšanās ar treneri sporta zālē, tāpat kādā brīdī būs jāsāk ievērot dietologu noteiktā ēdienkarte. Šobrīd, īsi pirms šova sākuma, nevienam no dalībniekiem nav izdevīgi uzsākt tievēšanu, jo pirmās pārraides laikā notiks visu svēršana un iegūtais cipars būs kā atskaites punkts, vērojot, kā norit atbrīvošanās no liekiem kilogramiem šova laikā.

Iepazīsimies!

Šovā kopumā piedalīsies sešas daiļā dzimuma pārstāves un pieci kungi, lielākā daļa dalībnieku ir no Rīgas, bet ir arī Balvu un Smiltenes pārstāvji. Visi kā viens ir apņēmības pilni cīnīties par galveno balvu - 100 latiem par katru nomesto kilogramu! Visi pāri krāsaini, dažādi un apņēmīgi!

TV3 šovā Dejo nost! redzēsiet šādus pārus

- Aiju Stīpnieci, kuras ikdiena saistās ar tirgošanos, ar deju studijas Soul of Dance direktoru un horeogrāfu Kārli Grīnertu,

- pavāri Sarmīti Pruli un profesionālu deju virtuozu Denisu Tumakovu,

- Sandru Cauni, kura aizrāvusies ar vēderdejām, un partneri Gintu Dancīti,

- gaisa balonu fani Lindu Lērumu duetā ar Rolandu Šteinbergu, kurš jau vairāk kā deviņu gadus dejo salsu,

- smiltenieti Elīnu Kukuli ar Oskaru Rancevu, kurš ar sporta dejām nodarbojies 12 gadus,

- Ekonomikas ministrijas Tūrisma nodaļas vadītāju Marinu Paņkovu ar dejotāju un kustību konsultantu, pedagogu Mārtiņu Etkinu,

- Andi Gulbi un partneri Sigitu Gailīti,

- brīvmākslinieku Raimondu Ilgavizi ar simpātisko sporta deju pedagoģi Vitu Jaroščuku,

- bezdarbnieku- grāmatvedi Ģirtu Zelmeni duetā ar šarmanto deju pasniedzēju Baibu Lazdiņu,

- Ritvaru Božu no Balviem un Simonu Anaņičku, deju studijas Soul of Dance vadītāju un horeogrāfi,

- pavāru Elmāru Tanni ar apburošo Jekaterinu Novokreščnennihu, kuras dejotājas karjera sākusies jau bērnībā.

Kā tikt pie lielā laimesta?

Pavisam vienkārši - dejojot un tievējot! Lai tas izdotos, dalībnieki ik nedēļu vaigu sviedros nodosies deju mēģinājumiem, apmeklēs trenažieru zāli, kā arī būs stingrā ārstu un dietologu uzraudzībā. Sestdienas vakarā TV3 ekrānā katrs pāris skatītājiem sniegs pirms tam sarūpēto deju, kuru vērtēs žūrija trīs cilvēku sastāvā, vērtējot to ar atzīmi no 1 līdz 10. Rezultātu ietekmēs arī cipars, kas liecinās par nedēļas laikā nomestajiem kilogramiem, summējot vidējo žūrijas vērtējumu un koeficientu nomestajiem kilogramiem, tiks noskaidrots, kuram ir nedēļas vājākais rezultāts. Šim dalībniekam šovs attiecīgajā nedēļa būs jāatstāj. Un tā ik nedēļu, līdz noskaidrosies labākais.

Lai dažādības vairāk, ik nedēļu dalībniekiem būs jāapgūst jauna deja - salsa, afro džezs, funky džezs, twist, bugi, šeik un citas. Sākums rādās daudzsološs! Jautājot B.Sipeniecei-Gavarei, vai viņa pati līdz ar dalībniekiem arī grasās uzsākt stingras diētas un tievēšanas kūri, vadītāja konkrētu atbildi nesniedz. Atliek vien sekot šovam un to uzzināt!

Pozitīvo emociju šovs Dejo nost! ar Baibu Sipenieci-Gavari no 16.oktobra ik sestdienu 20:20 TV3!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
apalīte 04.10.2010 12:25
Gaidu ar nepacietību!Liekas,būs interesanti.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss