Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku žūrijā būs Andžella Goba

LNT šī rudens sirsnīgākajā projektā "Dziedošās ģimenes" emocijas sit augstu vilni!

Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku žūrijā būs Andžella Goba
Komentāri[2] 18.09.2010 08:00
Ģimenes ar katru nedēļu gatavo arvien jaunus pārsteigumus, lai iepriecinātu jūs, skatītāji! Ar dziesmu un savu mīlestību pret jums viņi pierāda, ka stipras ģimenes veidot stipru Latviju! Tieši tādēļ jau šo svētdien, 19.septembrī, plkst. 20:15 dziedošās ģimenes izpildīs savu ģimenes mīļāko dziesmu!

Brūveru ģimene no Mārupes izpildīs dziesmu "Es tevi dzirdu" (Raimonds Pauls, Guntars Račs), Zaļkalniņu ģimene no Lielvārdes pārsteigs ar Aivara Millera dziesmu "Ieklausies", Krūmiņu ģimene no Alūksnes dziedās dziesmu "Gandrīz tautasdziesma" (Juris Kulakovs, Māris Melgalvs), Uškānu ģimene no Daugavpils uzstāsies ar dziesmu "Patrioti" (Artūrs Uškāns), Ņikonovu ģimene no Talsu novada Laucienes dziedās "Uma2rman" dziesmu "Tētuka meitiņas", Dūdumu ģimene no Mārupes pārsteigs visus ar Fred Jay-zacar dziesmu "Tālā zvaigzne", Martinsonu ģimene no Limbažiem uzstāsies ar dziesmu "Jā, šos vārdus" (Raimonds Pauls, Ādolfs Alunāns), Dimantu ģimene no Baldones dziedās skaistu dziesmu afrikāņu valodā "Siyahamba", Graumaņu ģimene no Druvienas izpildīs latviešu tautas dziesmu "Baltaitiņa jūru pelda", bet māsas Drozdovičas no Rīgas iepriecinās skatītājus ar skanīgu mīlas balādi "Une vie d’amour (Charles Aznavour).

Tiekamies vietā, kur sirsnība valda - Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos "Dziedošās ģimenes" svētdien, 19.septembrī, plkst. 20:15 LNT kanālā!

Šo svētdien, 19. septembrī, desmit dziedošās ģimenes izpildīs savu ģimenes mīļāko dziesmu. Žūriju šo svētdien pārstāvēs un dalībnieku uzstāšanos vērtēs divi pastāvīgie žūrijas locekļi - LNT labestības projektu "Labestības diena" un "Eņģeļi par Latviju" vadītāja un veidotāja, aktrise Katrīne Pasternaka un Mūzikas akadēmijas pasniedzējs, koru vadītājs Arvīds Platpers. Savukārt trešais žūrijas pārstāvis šonedēļ būs Latvijas Nacionālās operas soliste Andžella Goba (attēlā).

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
? 19.09.2010 17:37
Nu beidz!
Žurijā kā PASTĀVĪGI locekļi ir Kate Pasternaka un diriģents Arvīds Platpers, nu VAJADZĪGS bija viens VOKĀLISTS- dziedātājs, tāpēc labi, ka žūrijā būs operas soliste Andžela Goba!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss