"Princese" Alise Piterniece kļuvusi par patronesi Valmieras maratonam

Šogad Sportlat Valmieras maratons 2010 droši var teikt: "Maratonam ir pašam sava princese". Turpinot aizsākto tradīciju - maratona ietvaros organizējot Reģionu cīņas un deliģējot katram reģionam savu patronu/patronesi, šogad par vienu no patronesēm ir kļuvusi Latvijas princese Alise Pitrniece, pārstāvot savu dzimto reģionu - Kurzemi.

"Princese" Alise Piterniece kļuvusi par patronesi Valmieras maratonam
Komentāri[6] 30.08.2010 10:29

Alises mērķis ir mudināt Kurzemes iedzīvotājus pievērsties sporta aktivitātēm, 19.septembrī piedalīties Sportlat Valmieras maratonā un kopā ar ģimeni vai draugiem pavadīt aktīvu nedēļas nogali Vidzemes sirdī - Valmierā."

Alise Piterniece skaidro, kapēc piekritusi kļūt par patronesi sporta pasākumam: "Rūpes par izskatu un ķermeni nav mazsvarīgas, nepietiek tikai ar ieiešanu solārijā, tā ir tikai vizuālā higiēna. Vēlmi sevi kopt un labi izskatīties ir dabiska sajūta, kustēties vajag gan fiziskā , gan mentālā ziņā. Ir vienkārši jāmācās dzīvot - vērot ,analizēt, skatīties, kas tev der, kas neder, tāpēc katram jāmeklē sevī mazais procentiņš atšķirību, kas tevi padara īpašu. Slinkums piemīt visiem, arī man, bet izeju ārā paskriet kaut 40 min lēnā tempā, tad mierīgi sakārtoju domas, paskatos pa labi, pa kreisi, uz dabu uz kokiem, pavēroju cilvēkus sev apkārt. Tā ir ļoti laba un noderīga meditācija.

Skriešanas sports man ļoti patīk, tas ir sporta un meditācijas apvienojums. Skrien daudzi, tāpēc neviens īpašu uzmanību skrējējam nepievērš, bet ja skriešana ir asinīs, tad organisms pieprasa regulāru skriešanu, tas uzmundrina un nomierina. Tiksimies maratonā, skriesim un skriesim. Skriesim un kļūsim no sporta atkarīgi un izbaudīsim Sportlat Valmieras maratona pozitīvo atmosfēru."

Par Valmieras patronesi ir kļuvusi daudzkārtēja Latvijas čempione un rekordiste soļošanā Jolanta Dukure. Pirmo reizi Vislatvijas patrons ir portāls draugiem.lv. Īpaši patroni ir deliģēti arī Vidzemei un Latgalei, par kuriem organizatori drīzumā sniegs informāciju.

Cīņas būtība - piesakoties Sportlat Valmieras maratons 2010 jebkurai distancei (maratons, pusmaratons, satelītskrējiens), dalībniekam jāizvēlas, kuru reģionu viņš vēlas pārstāvēt. Savu reģionu (pilsētu) drīkst izvēlēties, pamatojoties uz pašreizējo dzīvesvietu, dzimšanas vietu vai vietu, kurā nodzīvots ilgs laika periods. Latvija tiek sadalīta sešos reģionos un tajos iekļaujošajos rajonos: Rīga, Valmiera un Valmieras rajons, Vidzeme, Kurzeme, Latgale, Zemgale.

Savukārt tiem dalībniekiem, kas sevi neuzskata par piederīgu nevienam no Latvijas reģioniem, bet ir draugiem.lv lietotāji, tiek dota iespēja pārstāvēt portālu draugiem.lv.

Reģionu cīņa tiks vērtēta divos veidos: nomināciju "KUPLĀKAIS" iegūs reģions (pilsēta), kuru pārstāvēs lielākais dalībnieku skaits. Savukārt nomināciju "ĀTRĀKAIS" iegūs reģions (pilsēta), kura pārstāvji būs uzrādījuši labākos rezultātus distancēs pēc iepriekš izstrādātas formulas. (Formula atrodama mājas lapā www.valmieras-maratons.lv, sadaļā - Reģionu cīņas.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
khm 31.08.2010 09:39
kopš kura laika solārijs ir higiēna???

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss