Iepazīsti šova "Dejo nost!" dalībniekus (FOTO)

Vairs tikai mēnesis atlicis līdz pozitīvo emociju šova Dejo nost! sākumam, kurā uz strīpas stāsies vienpadsmit dalībnieki, lai dejotu un tievētu.

Iepazīsti šova "Dejo nost!" dalībniekus (FOTO)
Komentāri[10] 28.08.2010 08:00

Parādi vadīs Baiba Sipeniece-Gavare un dalībniekus ik nedēļu vērtēs taisnīga žūrija. Šobrīd šova radošā komanda nopietni strādā pie tā, lai šovs pavisam drīz varētu pārsteigt un iepriecināt skatītājus! Visiem šova dalībniekiem piemeklēti deju partneri, drīzumā gaidāmi pirmie mēģinājumi deju zālē un satikšanās ar treneri sporta zālē. Pozitīvo emociju šovs Dejo nost! ar Baibu Sipenieci-Gavari jau no 25.septembra ik sestdienu 20:20 TV3 ekrānos!

 

TV3 pozitīvo emociju šova Dejo nost! dalībnieki pēc vairākām atlases kārtām noskaidroti un šobrīd visiem jau piemeklēti profesionāli deju partneri! Drīzumā gaidāmi arī pirmie mēģinājumi deju zālē, satikšanās ar treneri sporta zālē, tāpat kādā brīdī būs jāsāk ievērot dietologu noteiktā ēdienkarte. Tagad, īsi pirms šova sākuma nevienam no dalībniekiem nav izdevīgi uzsākt tievēšanu, jo pirmās pārraides laikā notiks visu svēr-šana un iegūtais cipars būs kā atskaites punkts, vērojot, kā norit atbrīvošanās no liekiem kilogramiem šova laikā. 

 

 

Linda Lēruma

 

Iepazīsimies!

Šovā kopumā piedalīsies sešas daiļā dzimuma pārstāves un pieci kungi, lielākā daļa dalībnieku ir no Rīgas, bet ir arī Balvu un Smiltenes pārstāvji. Visi kā viens ir apņēmības pilni cīnīties par galveno balvu – 100 la-tiem par katru nomesto kilogramu!

 

Andis Gulbis

 

Uz strīpas stāsies dāmas - Aija Stīpniece, kuras ikdiena saistās ar tirgošanos, ar deju studijas Soul of Dan-ce direktoru un horeogrāfu Kārli Grīnertu, pavāre Sarmīte Prule un profesionāls deju virtuozs Deniss Tuma-kovs, Sandra Caune, kura aizrāvusies ar vēderdejām, un partneris Gints Dancītis, gaisa balonu fane Linda Lēruma duetā ar Rolandu Šteinbergu, kurš jau vairāk kā deviņu gadus dejo salsu, smilteniece Elīna Kukule ar Oskaru Rancevu, kurš ar sporta dejām nodarbojies 12 gadus, Ekonomikas ministrijas Tūrisma nodaļas vadītāja Marina Paņkova ar dejotāju un kustību konsultantu, pedagogu Mārtiņu Etkinu.

 

Raimonds Ilgavizis

 

Kungu vidū būs neatlaidīgais Andis Gulbis un partnere Sigita Gailīte, brīvmākslinieks Raimonds Ilgavizis ar simpātisko sporta deju pedagoģi Vitu Jaroščuku, bezdarbnieks- grāmatvedis Ģirts Zelmenis duetā ar šar-manto deju pasniedzēju Baibu Lazdiņu, Ritvars Božs no Balviem un Simona Anaņička, deju studijas Soul of Dance vadītāja un horeogrāfe, un pavārs Elmārs Tannis ar apburošo Jekaterinu Novokreščnennihu, kuras dejotājas karjera sākusies jau bērnībā. Krāsaini, dažādi un apņēmīgi!

 

 

Sandra Caune

 

Kā tikt pie lielā laimesta?

Pavisam vienkārši – dejojot un tievējot. Lai tas izdotos, dalībnieki ik nedēļu vaigu sviedros nodosies deju mēģinājumiem, apmeklēs trenažieru zāli, kā arī būs stingrā ārstu un dietologu uzraudzībā. Sestdienas vakarā TV3 ekrānā katrs pāris skatītājiem sniegs pirms tam sarūpēto deju, kuru vērtēs žūrija trīs cilvēku sastāvā, vērtējot to ar atzīmi no 1 līdz 10. Rezultātu ietekmēs arī cipars, kas liecinās par nedēļas laikā nomestajiem kilogramiem, summējot vidējo žūrijas vērtējumu un koeficientu nomestajiem kilogramiem, tiks noskaidrots, kuram ir nedēļas vājākais rezultāts. Šim dalībniekam šovs attiecīgajā nedēļa būs jāatstāj. Un tā ik nedēļu, līdz noskaidrosies labākais. Lai dažādības vairāk, ik nedēļu dalībniekiem būs jāapgūst jauna deja – salsa, afro džezs, funky džezs, twist, bugi, šeik un citas. Sākums rādās daudzsološs! Jautājot B.Sipeniecei-Gavarei, vai viņa pati līdz ar dalībniekiem arī grasās uzsākt stingras diētas un tievēšanas kūri, vadītāja konkrētu atbildi nesniedz. Atliek vien sekot šovam un to uzzināt!

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
slaucejs. 15.10.2010 23:04
Suukajat dirsas, paši jau gan sežat un rijat visus meeslus un raustat daiktus pie tiem pc, labaak butu izkustejušies, pediņju banda pashi te, gudrie dirseejiii ,maukas jus

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss