Valsts prezidenta un Ministru prezidenta līdzjūtība Jāņa Groduma ģimenei

Valsts prezidents un Ministru prezidents izteikuši līdzjūtība Jāņa Groduma ģimenei, tuviniekiem, draugiem un visiem, kas sēro par leģendārā rokmūziķa aiziešanu mūžībā.

Valsts prezidenta un Ministru prezidenta līdzjūtība Jāņa Groduma ģimenei
Komentāri[5] 16.06.2010 10:58

Valsts prezidents Valdis Zatlers: "Izsaku visdziļāko līdzjūtību Jāņa Groduma ģimenei, tuviniekiem, "Līviem", kolēģiem un visiem viņa mūzikas faniem, izcilo latviešu mūziķi mūžībā aizvadot. Jāņa Groduma devums vienmēr paliks rokmūzikas un viņa talanta cienītāju atmiņās."

"Jānis Grodums, tāpat kā grupa "Līvi", laiku laikos paliks Latvijas rokmūzikas vēstures spilgtākajās lappusēs. Vien Jānim Grodumam raksturīgā balss un savdabīgais dziesmu izpildījums viņu izcēla un atšķīra citu mūziķu vidū. Bet "Dzimtā valoda", kas savulaik ieguva pat himnisku skanējumu, tautas atmodas gados cēla mūsu pašapziņu un deva spēku iestāties par savu valodu, tautu un neatkarīgu valsti. Apliecinot cieņu Jāņa Groduma talantam un ieguldījumam Latvijas rokmūzikā," uzsver Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

Jau ziņojām, ka otrdienas vakarā slimnīcā 51 gada vecumā mūžībā aizgājis Jānis Grodums, kurš kopš 1976.gada bija rokgrupas "Līvi" dalībnieks.

Aptuveni pirms mēneša hepatīta dēļ Grodums tika ievietots Infektoloģijas centrā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
valga 16.06.2010 16:37
pilnibaa piekritu IKP viedoklim. Tieshi to pashu nodomaju, klausoties ierakstu. LV himna ir veciskju dudievinju, gaudulju dziesminja.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss