UgunsGrēkā Marta un Leons apprecas; Finālā sprādziens

Populārā latviešu seriāla UgunsGrēks šīs sezonas pēdējā sērijā uzsprāga Martas līgavas pušķis, izraisot baltu dūmu mākoni, un galvenie filmas varoņi sakrita zālienā. Lai gan skatītāji nobalsoja par laimīgām beigām un kāzām, filmas veidotāji nedomā, ka nav izpildījuši solīto.

UgunsGrēkā Marta un Leons apprecas; Finālā sprādziens
Komentāri[48] Bilžu galerija[17] 11.06.2010 11:30

TV3 aicināja skatītājus piedalīties filmas scenārija veidošanā. Aptaujā par to, vai Martai un Leonam jāpaliek kopā vai jāšķiras, savu viedokli izteica vairāk nekā 10 tūkstoši skatītāju. Gandrīz visi – 9 559 nobalsoja par kāzām, bet 788 uzskatīja, ka Martai ar Leonu nekas nesanāks. Skatītāju vēlmes ir piepildītas – viņi apprecējās, norāda TV3 preses sekretāre Marta Zandersone. Rudenī sāksies nākamā - jau ceturtā UgunsGrēka sezona.

Jautāta, vai sprādziens notika tāpēc, ka tas ir veids, kā seriālos “atbrīvojas” no varoņiem, lai filmā ienāktu jauni tēli, režisore Inta Gorodecka atgādina, ka “mūsu seriāla vēsturē tā cilvēkus prom nedabūjam”. Viņa uzskata, ka skatītājiem būtu ļoti neinteresanti, ja iepriekš viss būtu paredzams.

“Kāpēc nav laimīgas beigas? Mēs nezinām, kas notiks pēc sprādziena. Nekas nav labāks par šādu intrigu. Tas mums ir izdevīgs moments,” norāda režisore. Filma nav atrisinājusies tā, kā to gaidīja skatītāji, jo tāda esot arī pati dzīve.

I.Gorodecka neatklāj, vai nākamajā sezonā galvenie notikumi turpinās vīties ap Martas un Leona attiecībām. “Ir daudz ceļu ejami. Neteikšu, ka esam jau izšķīrušies. Kurš mums būs visizdevīgākais – domāsim.”

Saskaņā ar TNS Latvia jaunākajiem datiem UgunsGrēka 3.sezonas vienu sēriju vidēji noskatījās 274 000 cilvēku. Seriāla lielākā auditorija ir sievietes (150 300), taču to skatījās arī vīrieši (76 200).

Jāpiemin, ka TV3 uzņēma divus filmas variantus – ar kāzām un variantu, kurā pēc Solveigas sacerētas vēstules izlasīšanas, Marta sakravā mantas un kopā ar meitiņu pamet viesnīcu.  Leons nespēja panākt viņu auto.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [48] ››
aiša 26.08.2010 21:13
Kāpēc vajadzēja tērēt naudu, lai Leons ar Martu aprecētos, bet tas nenotika. Kur uzzināt, kas notika ar Martu, jo neredzēju 211 sēriju.:(

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss