Par OK akadēmijas uzvarētāju kļūst SAMANTA TĪNA

Lielajam finālam katrs no dalībniekiem bija sagatavojuši divas dziesmas: vienu jaunu, vēl skatītājiem nedzirdētu, un otru jau šova laikā dziedātu, skatītāju iemīļotu dziesmu.

Par OK akadēmijas uzvarētāju kļūst SAMANTA TĪNA
Komentāri[96] 17.05.2010 00:15

Pirmajā kārtā ar pirmo dziesmu uzstājās visi četri šova fināla dalībnieki. Nikolajs uzstājās ar dziesmu „Dievs Tevi mīl”, Evija dziedāja „Domā par vasaru”, Samanta pārsteidza skatītājus ar dziesmu „It’s oh so quiet”, bet Mareks uzstājās ar dziesmu „Mad world”.

Pēc žūrijas vērtējuma ar absolūto balsu skaitu pirmajā vietā ierindojās SAMANTA, kā otrais ir Mareks, trešajā vietā Evija bet vismazāko balsu skaitu saņēma Nikolajs.

Skatītāji teica savu vārdu un superfinālā iekļuva abas meitenes Evija un Samanta.

Arī superfinālā nedalīts žūrijas atbalsts un 40 punkti tika Samantai. Evijai nācās samierināties ar trīs devītniekiem un tikai Stībeļu Jānis iedeva 10 punktus. Jāteic gan, ka Evija bija pelnījusi bonusu vai vismaz kādu punktu no Samantas, jo lieliski izpildīja savas konkurentes bekvokālistes lomu.

Arī skatītāji savā balsojumā bija par SAMANTU, kura tad arī kļuva par šova uzvarētāju. Sveicam!

4.vietu ieguva Mareks, 3.vietu - Nikolajs, 2.vietu - Evija.

Iepriekš veiktās aptaujas prognozēja uzvaru Samantai, kā otrs bija izvirzījies Nikolajs un lai cik dīvaini tas nebūtu  Evijai un Marekam bija vislielākās izredzes izkrist jau pirmajā kārtā.

 

 „O!Kartes Akadēmija” uzvarētāja  iegūs galveno balvu – iespēju apgūt jaunas prasmes un trīs mēnešus mācīties pie pasaules līmeņa vokālajiem pedagogiem Londonas mūzikas skolā „Tech Music Schools”.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [96] ››
Siekala 19.05.2010 09:55
Njaa, Samanta to bija pelnijusi visvairaak, galvenais, ka Evija netika, nu nepatika vinja un viss...Samantinj, lai tev izdods iekarot muuzikas pasauli - turies ;)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss