„Crazy Dolls” piedāvā jaunu dziesmu (AUDIO)
Grupa ''Crazy Dolls'', dažādu izskaidrojamu un ne tik ļoti izskaidrojamu apstākļu rezultātā, piedāvā klausītājiem jaunu dziesmu, kura radusies sadarbībā ar MF.

Kārtējā ''Crazy Dolls'' pirmdienas radošajā vakarā dalību ņēma arī MF. Pats MF neko nevēlas paskaidrot un atšifrēt, pamatojot, ka ar MF viss ir pateikts skaidri un gaiši. Sakrītot dažādām zīmēm un zvaigžņu stāvokļiem, tapa dziesma ''Sorry, muterīt'!''.
Dziesma ir par kādu puisi no industriālās vides, kurš atkarīgs no mātes naudas un kuru neviens līdz galam nav sapratis, bet viņš tic, ka dzīvē tomēr vēl pastāv skaistums un laime.
Jau ziņots, ka janvārī „Crazy Dolls” radio ēteros pēc desmit gadu ilgas klusēšanas sevi pieteica ar dziesmu „60tie”, jo par grupu nekas nebija dzirdēts kopš tālā 2000. gada, kad tā radiostacijās bija atzīmējusies ar leģendārās grupas „Dzeltenie Pastnieki” kaverversiju dziesmai „Milžu cīņa”.
Vēl ''Crazy Dolls'' šobrīd aktīvi gatavo koncertprogrammu dažādiem vasaras pasākumiem un arī kādam festivālam. Grupa aicina sekot līdzi turpmākajai informācijai!
Dziesmas teksts:
Crazy Dolss & MF – Sorry, muterīt!
Bad, bad, bad, bad, bad
Tu esi puisis vārdā Bad Mad
Ever tad kad tu pat satiec savu māti
Prasi viņai what da f*** kas par drāti?
Nice, nice, nice, nice, nice
Tu esi puisis grupā Sweet Guys
Ik vakaru tev action ir uz stage (steidža)
Bet piķa nav for whiskey in back stage
Cool, cool, cool,cool, cool
Te tev Rīga nevis Liverpool (yesterday...)
Tad ņem un spēlē savu grunge (grendžu) garāžā
Jo tev ir Mother (Mazers), piķis kabatā
Sorry, muterīt'!
Mazliet I'm so sweet
Un jau aizparīt
Cash no gaisa krīt
Un pa offroad (ofroudiem)
Mana dzīve skrien
Give me vēl mazliet
Jo ar šo man vēl ne-e-e-e-pie-tiek