Neraugoties uz skarbo kritiku, Latvijas Eirovīzijā 2010 uzvar Aisha (šova VIDEO)

Uz Eirovīzijas dziesmu finālu Norvēģijas galvaspilsētā Oslo dosies Aisha. Šovakar Ventspilī ar krāšņu šovu noslēdzās Eirodziesmas 2010 nacionālās atlases fināls.

Neraugoties uz skarbo kritiku, Latvijas Eirovīzijā 2010 uzvar Aisha (šova VIDEO)
Komentāri[95] 28.02.2010 00:10

Eirovīzijas dziesmu fināla trīs dziesmu konkurencē iekļuva dziedātāji Aisha (“What for?”), Ivo Grīsniņš-Grīslis („Because I Love You”) un Dons („My Religion is Freedom”).

Ar negaidīti spēcīgu uzstāšanos un priekšnesumu šovakar pārsteidza Kristīna Zaharova („Snow in July”). Diemžēl finālā viņa netika - 7 vieta.

Diemžēl Dona (mūzikas autors Zigmars Liepiņš) sniegums galīgi nebija pārliecinošs, bet žūrija mākslinieku novērtēja ar ļoti augstu atzīmi.

Tāpat žūrija negaidīti augstu vērtējumu piešķīra Ivo Grīsniņam-Grīslim. Skatītāju vērtējumā šī kompozīcija bija novērtēta stipri zemāk. 

Triānas parks izcēlās ar spēcīgāko sniegumu savas karjeras. Uguntiņu šovs izskatījās perfekti uz vietas, bet televīzijā diemžēl vāji.

Aishas tērpu un priekšnesumu kritiski vērtēja daudzi skatītāji, bet dziedātājas sniegums bija samērā viduvējs. Ir ar ko salīdzināt iepriekš. Tomēr izpildījuma beigās māksliniece pārsteidza ar īpaši spēcīgu uvertīru.

Par spēcīgu netika atzīts plaģiātismā apvainotās skandalozās lībiešu pārstāves Kristīnes Kārklas-Puriņas sniegums (Rišti-Rašti).

Visvājāko izpildītāju sarakstā skatītāji ierindo Ediju Šnipki, grupas H20 un PER.

Grupa PER gan izpelnījās LTV raidījuma SEMS skatītāju simpātijas balvu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [95] ››
Sprigana 03.03.2010 17:16
Man ljoti patiik dziesma un pati Aisha!!!Lai tik veicas..Malacis!!!!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss