"Uzkārusies" Latvijas Televīzija - ekrānā apkopēji mazgā skatuvi (FOTO)

Visu šārīta cēlienu LTV 1. kanāls rāda visādas muļķības - izkropļotus foto stopkadrus un smieklīgus video. PAPILDINĀTA 13.03 - pēc Vipi.lv raksta LTV novērš kļūdas.

"Uzkārusies" Latvijas Televīzija - ekrānā apkopēji mazgā skatuvi (FOTO)
Komentāri[8] Bilžu galerija[19] 01.02.2010 12:15

Papildināts plkst. 13.03

Pēc šī raksta publicēšanas 22 minūtes vēlāk - Latvijas Televīzija kļūmes ir novērsusi un zilajos ekrānos redzama krāsu tabula. Jāpiebilst, ka daudzi tv skatītāji visu rītu bija patiesi pārsteigti par haotisko muļķību demonstrējumiem valsts sabiedriskajā kanālā.

LTV 1 šobrīd var redzēt amizantus kadrus piemēram, kā 2003. gadā Latvijas Eirovīzijā tiek mazgāta skatuve (!!!).

Ik pa brīdim parādās nesaprotamas fotogrāfijas, stopkadri un īsi kroplīgi video fragmenti. Te parādās LMT šefa Jura Bindes ģīmetne, te pēkšņi to nomaina bērnu raidījuma fragments, bet pēc brīža jau raidījuma "Labrīt, Latvija" galviņa.

Vissmieklīgākie kadri ir 2003. gada Eirovīzijas - dažādas dienasgrāmatas fragmenti, fotogrāfijas un trīs apkopēju skatuves mazgāšana Skonto hallē.

Ieslēdziet! - izsmiešanās no sirds garantēta.

LTV mājas lapa vēsta, ka visu rītu līdz plkst. 14.00 ir LTV profilakse. Taču nekad šādas muļķības profilakses laikā ēterā nav rādītas.

"Profilaksē skatītāji parasti televizoros redz tikai tabulu. Notikušais ir nesaprotams incidents," - Vipiem apstiprināja kāds televīzijas videoinženieris.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
dazz 04.02.2010 08:24
nu vismaz tas ir interesantaak nekaa "kraasu tabula"..atradussi kam piesieties..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss