Uzstāsies dīdžeji no Īslandes un Igaunijas

29. janvārī Peldošajā darbnīcā notiks vienreizējs pasākums, kurā uzstāsies Reikjavikā (Īslandē) labi pazīstamais diskžokejs Jack Schidt (electro, techno, house), viesi no Igaunijas Sex Drive Live (electro, techno), kā arī pašmāju mākslinieki “=UHU=-” (house, electro, techno) un Dex Pistols (powerpop, electro).

Uzstāsies dīdžeji no Īslandes un Igaunijas
Komentāri[1] Bilžu galerija[6] 26.01.2010 08:00

Jack Schidt (īstajā vārdā Margeirs) jau vairāk nekā piecpadsmit gadus palīdz sagaidīt rītu Īslandes galvaspilsētas allaž uzdzīvot kārajiem iedzīvotājiem.

 Viņš kā diskžokejs ir uzstājies klubos Londonā, Parīzē, Ņujorkā, spēlējis kopā ar “Gus Gus”, “King Britt”, “Daft Punk”, “Trentmoller”, “Booka Shade” un “Trabant”. Jack Schidt ir arī slavenā “Iceland Airwaves” festivāla regulārs viesis un tā ietvaros izdevis kompilāciju “Blue Lagoon”. Margeira mūzika ar pseidonīmu Jack Schidt ir izdota “Gus Gus” ierakstu izdevniecībā “Pineapple Records”. Šobrīd kopā ar Īslandes tehno pionieri President Bongo Margeirs aktīvi uzstājās abu izveidotajā kopprojektā “Gluteus Maximus”.

Tonis Savi un Martins Voltri jeb igauņu projekts “Sex Drive Live” ir radies paaugstināta testosterona līmeņa rezultātā. Viņu radītajā mūzikā satiekas ritmu mašinērijas, efektu procesori, perversas rotaļlietas un sintezatori. Cauri pūlim, skanot 130 līdz 201 sitieniem sekundē, tiek apvienots electro, acid un techno skanējums, kļūstot par ko vienu – neizskaidrojamu un spēcīgu.

-=UHU=- ir latviešu mūziķis, kas rada jestrus un “kosmiskus” tehno un elektro ritmus. Viņa prasmes ir starptautiski pamanītas – -=UHU=- pirmo vinila singlu “Constillation Mixes” ir laidusi klajā pazīstamā izdevniecībā “Deejay Gigolo”, savukārt jau pirms tam ASV izdevniecība “Transient Force” izdeva -=UHU=- albumu “Ultra Sound Melodies”.

“Dex Pistols” ir vadošās Latvijas nekomerciālās mūzikas/trokšņa izdevniecības “Dexandthecity” īpašnieku Imanta Dekša (KODEK) un Ginta GMI4 (MOA) sadarbības kopprojekts. Šī projekta muzikālā satura kodols ir divu “Nintendo Gameboy” duets, taču šad tad 8bit skanējums tiek papildināts arī ar citiem elektroniskiem instrumentiem un izteiksmes līdzekļiem, padarot katru uzstāšanos par neatkārtojamu.

Pasākuma durvis veras no 22:00!
Ieejas maksa par ziedojumiem: līdz 3,50 LVL.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
clubers 28.01.2010 21:50
un ko tad dj crash šeit nespēlēs?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss