KORU KAROS uzvar MADONAS koris

Ar krāšņu šovu noslēgusies jau otrā "Koru karu" sezona. Šoreiz skatītāju lielākās simpātijas izpelnījās lieliskais Madonas koris ar tā šarmanto vadītāju Ievu Kerēvicu.

KORU KAROS uzvar MADONAS koris
Komentāri[100] 22.11.2009 23:29

Dienu pēc Koru karu otrās sezonas fināla, kas notika 22.novembra vakarā, tiks atklāti dati par skatītāju balsojumu katrā raidījumā. Līdz šim šova vadītāji sniedza informāciju tikai par kopējo balsu skaitu, cik aktīvi bijuši skatītāji, taču netika atklāts, kā sadalījās balsis. Pēc pirmajiem Koru kariem dati parādīja, ka skatītāju vidū populārāki bija kori, kas bija spiesti izstāties, jo saņēma zemāku žūrijas vērtējumu.

Šo situāciju izskaidro balsu skaitīšanas formula. Kori tiek vērtēti nevis pēc nodoto balsu skaita, bet gan pēc vietas, kurā tie ierindojas pēc abu pušu balsojuma rezultātiem. Tiek pielietota formula: skatītāju un žūrijas doto vietu saskaita un sadala ar divi. Piemēram, ja žūrija kori ielika 5.vietā, bet skatītāji 1.vietā, tad pielieto formulu: (5+1):2 = 3.vieta. Tā kā finālā ir tikai divi kori, tad svaru kausi būs skatītāju rokās, jo strīdīgās situācijās auditorijas vērtējums ir augstāks par žūrijas vērtējumu. Tādēļ varot teikt, ka finālā visu noteiks tikai skatītāji, uzsver TV3.

Koru karu otrās sezonas finālā par uzvarētāja titulu un naudas balvu cīnījās Jelgavas Tirkīza Zemes koris Žorža Siksnas vadībā un Ievas Kerēvicas Madonas Zaļais Meža koris. Kori izpildīja trīs dziesmas. Abiem koriem dota brīva vaļa repertuāra izvēlē, taču noteikts, ka vienai dziesmai bija jābūt jaunai, bet pārējās divas varēja būt jau šova laikā redzētās.

Madonas koris galveno balvu nodos pilsētas slimnīcai jaundzimušo reanimācijas galdu iegādei.

Šogad par koru karu finālistiem tika saņemtas vairāk nekā 67 000 balsis.


Pirms gada par uzvarētājiem – Daugavpils Oranžo kori - fināla raidījumā tika saņemti 159 484 balsojumu, bet otrajā vietā palika Lielvārdes Violetais koris, par kuru nobalsoja 21 464 reižu. Dati atklāja, ka šova laikā skatītāji daudz vairāk balsoja par citiem koriem nevis Lielvārdes kori un, ja tas būtu tikai skatītāju ziņā, Lielvārdes koris finālā netiktu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [100] ››
Eucalyptus 23.11.2009 23:37
forsi,man vini patika

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss