Koru Karu finālā sacentīsies MADONAS un JELGAVAS kori. Vai Siksna izģērbsies?

Ar ļoti stingru žūriju (komponists Zigmars Liepiņš, dziedātāja Olga Rajecka un diriģents Ints Teterovskis) tika izvērtēts Koru Karu 2 pusfināls. Žūrija patiešām bija stingra un bieži pat kritiska, taču galavārdu teica skatītāji ar savu balsojumu.

Koru Karu finālā sacentīsies MADONAS un JELGAVAS kori. Vai Siksna izģērbsies?
Komentāri[88] 15.11.2009 23:00

Un tā uz Koru karu otrās sezonas finālu izvirzījušies Madonas koris ar Ievu Kerēvicu Jelgavas koris ar Žoržu Siksnu.

Cīņas karstumā muti nenoturēja Žoržs Siksna un pirms žūrijas balsojuma apsolīja: "Ja Teterovskis mūsu korim ieliks 10 balles, tad es uz skatuves iznākšu pliks" . Teterovskis nekavējās izmantot izdevību neveiklā situācijā nostādīt Jelgavas kora vadītāju (kā zināms abu attiecības ir saspīlētas) un piešķira jelgavniekiem 10 punktus (tas gan netraucēja arī pārējiem koriem par trešo dziesmu iedot 10 balles).

Siksna, kas šādu pavērsienu nebija gaidījis, izskatījās apmulsis un paziņoja: "Man žēl skatītāju, jo es būšu sliktākais čipendeilis, kas uzstājies."

Par to vai Jelgavas kora vadītājs ir tikai "mutes bajārs", vai pilda savus solījumus redzēsim jau nākamsvētdien šova finālā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [88] ››
zakjenn 18.11.2009 23:00
Rajecka žūrijā tādas stulbības sarunāja. tāda sajūta, ka no mūzikas viņa absolūti neko nejēdz. un vēl tas, ka viņa Grāvim pateica, ka kustības kā no "Bitītēm" - vecenei mazliet galvā sakāpis, jūtas kā pasaules centrs un paraugs.
prieks, ka palika Jelgava viņiem tomēr arī vēlu uzvaru.
Kerēvicai ir mazliet par daudz sakāpis - man personīgi ļoti labi pazīstami cilvēki ir izteikušies par viņas negirbēšanu un nespēju sastrādāties ar cilvēkiem savas attieksmes dēļ "Krodziņā pie Paula" brīvdabas izrādē.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss