DUKURU ģimene tomēr izkrīt no tālākās cīņas

Ģimenes šajā reizē bija sagatavojušas tikai Raimonda Paula dziesmas. Arī pats maestro kāpa uz skatuves un piedalījās dziedāšanas svētkos.

DUKURU ģimene tomēr izkrīt no tālākās cīņas
Komentāri[84] 08.11.2009 23:14

Šova režisors Arvīds Babris stāsta, ka Maestro jau kopš augusta beigām uzmanīgi vērtējis katru dziedošo ģimeni ar mērķi izvērtēt, kāda stila dziesma piestāvētu katrai no tām. "Vērā tika ņemts gan katra dalībnieka skatuviskais temperaments, gan vokālā varēšana, gan jau esošais repertuārs un stilistika, lai no sava bezgalīgā dziesmu saraksta katrai no ģimenēm iedotu to, kurā šova dalībnieki varētu atklāties visvairāk."

Par šova ģimenēm kopumā nobalsoja 30 000 skatītāji. Pēdējās divas vietas šķīra tikai nieka 87 balsis.

Un šoreiz tas izrādījās liktenīgs Dukuru ģimenei, kura tieši tāpat kā konkurējošā šova izkritušais Liepājas koris, bija tikko kā atgriezušies ar skatītāju balsojumu. Tomēr atšķirībā no atgriezšanās dziesmas šoreiz Dukuru ģimenei ar dziesmu nebija īsti veicies.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [84] ››
jumis 10.11.2009 01:01
No paša sākuma šovā jau žūrija izveidoja ap Dukuriem tādu negatīvu auru,galvenokārt tekoši kritizējot un arī vērtējot.Jo ja žūrija var ielikt viņiem zemāku vērtējumu kā daudziem citiem,tad jāsāk domāt par žūrijas godīgumu.Bet cilvēki no tā iespaidojas.Līdzīgi bija arī šovā,kur piedalījās Andris Kivičš-ja jau tiek pavadīts uz skatuvi ar saukli-skandalozais,tad jau priekšstats tika pasniegts negatīvs,lai gan sniegums varbūt pat bija labāks par tiem,kuri šovā palika ilgāk.Tā lūk.Es nesaprotu,ko guļ rīdzinieki,šo pilsētu pārstāv Riči un viņu sniegums ir cieņas vērts.Vai tiešām pieļaus,ka izbalso?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss